Катастрофа в Росії: обрушилися смерчі, гради і потоп, біблійне пророцтво збувається

Над популярним курортом нависла небезпека

Через шторм в Сочі, Росія, місцевих жителів готують до евакуації, повідомляє Комсомольская правда.

Екстрене попередження в Сочі буде діяти до 19 серпня. Також відомо, що основний удар стихія завдасть по Лазаревському району, де знаходиться багато курортних селищ.

Фахівці прогнозують смерчі, град і підтоплення. Ймовірно, після цього рівень води в річках сильно підніметься.

“Зростає ризик сходження селів малого обсягу в гірській зоні. Крім того, на ділянці Магри – Веселе є небезпека формування смерчів над морем”, – сказано в повідомленні місцевої влади.

Рятувальники звертаються до мешканців та гостей курорту з проханням утриматися до 19 серпня від відпочинку біля води та в горах, а також не залишати машини під деревами і рекламними банерами.

На даний момент стихія вже бушує, сильна злива заливає Сочі.

Схоже, що збувається біблійне пророцтво, кара за гріхи обрушилася на Росію – Сочі вже заливає сильна злива.

Нагадаємо, що регіон другу добу не може оговтатися від наслідків руйнівного урагану.

Стихія валила паркани, дерева, стовпи електроопор.

У Чернігівській області пронісся руйнівний ураган, від якого до цих пір не можуть відійти місцеві жителі. Вже дві доби люди в 55 населених пунктів сидять без електрики.

Сильний вітер виривав з корінням дерева, валив паркани, зривав дахи будинків, падали, як сірники стовпи електроопор.

«Таке робилося, що божого світу видно не було», – емоційно поділився один з місцевих жителів. Його односельчанка зізналася: «Ми з сином сиділи тихо і плакали».

Люди кажуть, що в кожному будинку, який торкнувся ураган, збитків мінімум на кілька тисяч гривень. А в будинках, де вітер зірвав дахи, – на десятки. Електропостачання в області енергетики обіцяють відновити до кінця тижня.

Як ми писали раніше, стихія завдала збитків на величезну суму.
Один удар блискавки знищив відразу 40 будинків на колесах. Надзвичайна подія сталася в Іспанії в містечку Вентальо (автономне співтовариство Каталонія). Там блискавка потрапила в автомобільну парковку, де стояли будинки на колесах.