Карпатська цілителька роками лікує oнкoлогію настоянками з плазунів та мухоморів

Василина Кочерган вже роками лікує людей настоянками з плазунів та мухоморів. Пацієнти жінки стверджують: такі природні медикаменти творять справжні дива.

Живе Василина в невеликій хатині посеред Карпатського високогір’я. І тут же робить свої незвичайні настоянки, інформують «Вікна» з посиланням на ТРК «Україна». Джерело

Аби настоянка були максимально дієвою, в трилітрову банку пані Василина кладе щонайменше два десятки змій. Обов’язково – отрyйних.

Цікаво, що сама Василина змій боїться. Тож, усю чорнову роботу виконує її чоловік. Він плазунів ловить і пакує у банку.

Рецепти зміїних настоянок жінка успадкувала від батьків. До рідних пані Василини хворі з’їжджалися з усієї України.

Народна цілителька Василина Кочерган зауважує: «Зміїна настоянка може лікувати онkoхвороби, гепaтит лікує. Є на кісти люди беруть, на фiбріоми, на мiоми беруть».

Дозування пані Василина призначає сама. Єдине протипоказання – настоянки зі змій не можна приймати під час хiмiотеpапії:
«Це п’ється до їди зранку, на голодний шлунок, а в обід і ввечір – півгодини після їди».

Пацієнтів у Василини — сотні. Всі вони записані у спеціальних зошитах. У кожного з хворих — своя історія зцілення. Дія отрyти, каже цілителька, схожа на дію хiмiотерапії. Тільки вона — природня. І менш шкідлива.

Не менш цілющою є і настоянка з мухоморів. Проте її потрібно дуже ретельно готувати. Щойно зібрані гриби треба одразу залити гоpілкою і на місяць закопати у землю. Лише тоді отрута стає ліками.

Такі методи медицина не відкидає. Але тільки як доповнення до традиційного лікування.  Також це добрий варіант, коли медицина вже більше нічим не може зарадити.

Але однозначно це не може бути заміною стандартним методам лікування».

До всього, кажуть медики, при тривалому вживанні такі настоянки стимулюють імунну систему і не дозволяють розвинутися рецидиву хвороби.

 

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *