“Ірино, в яку країну бігти будеш після перемоги Зеленського? Залишилося 7 днів.” Геращенко показала СМС-повідомлення, яке їй надійшло на телефон

Перший віце-спікер Верховної Ради Ірина Геращенко показала у Facebook, яке СМС-повідомлення їй надійшло на телефон:

“Ось такі, ще й гірші погрози, регулярно отримую на телефон і пошту . Ставлюся до них творчо): , в МВС не скаржуся. Не перелякана. Ще й не такі і не так лякали, й при януковичах, й бойовики. За охороною не ховаюся. На стадіон ходити не боюся): Нікому не дозволю шантажувати себе за мої політичні погляди і позицію.

Щодо МВС, то хотілося б, щоб ця важлива і шановна структура уникала політизації. Займіться, будь ласка, вашими безпосередніми обов‘язками, зокрема, профілактикою злочинності на вулицях українських міст і селищ. А не коментуванням роликів в інтернеті і виборчим процесом, замість ЦВК. Безпека громадян залишається одним з ключових викликів, маємо разом гарантувати її нашим громадянам.
З незмінною повагою і любов‘ю до тисяч простих поліцейських і правоохоронців, які важко і багато працюють на захист держави від криміналу . Ціную вашу роботу і ваш внесок в безпеку держави.” – повідомила Геращенко.

Джерело

Редакція сайту не несе відповідальності за зміст блогів. Думка редакції може не збігатися з авторською.