«Іди нах…й! Ти хто така? Ти, бл…дь, уродка». Кандидатка в нардепи від партії Порошенка стала зіркою мережі (відео)

13 червня у YouTube опублікували відеозапис, на якій голова Васильківської райради, кандидатка в народні депутати від партії Петра Порошенка «Європейська солідарність» Наталія Баласинович, сидячи в автомобілі, матюкається на адресу співрозмовниці, яка перебуває за кадром, передають Патріоти України.

«Іди нах…й! Ти хто така? Ти, бл…дь, уродка. Схудни спочатку кілограмів на 30, потім будеш розказувати», – заявила чиновниця. Автори відеозапису стверджують, що так Баласинович, перебуваючи в нетверезому стані, спілкувалася з поліцейською.

Баласинович перебуває на 30-му місці у списках партії «Європейська солідарність» на виборах у Верховну Раду. 14 червня пресслужба «Європейської солідарності» повідомила про початок перевірки обставин поведінки кандидатки від їхньої політичної сили. «За результатами перевірки буде ухвалено рішення про можливість подальшого перебування кандидатки у списку партії. «Європейська солідарність» підтримує важливість реакції на зауваження громадськості і вважає очищення списків нормальною європейською практикою», – заявили в «Європейській солідарності».