«Хвилююся»: батько Богдана вперше розкрив правду про роботу сина із Зеленським

Батько глави Офісу президента України Андрія Богдана поділився деякими подробицями життя сина

Йосип Богдан розповів не тільки про кар’єру сина-адвоката, а й про його співробітництво з Володимиром Зеленським.

Доцент юридичного факультету Львівського національного університету Йосип Богдан зізнався, що дуже хвилюється після того, як його син зайняв високу державну посаду. «Звичайно, я хвилююся: чи вдасться чи ні. Хоча впевнений, що вдасться», – сказав він, пише видання LB.ua.

отец богдан

Він згадав про те, як навчався Андрій будучи студентом. За словами батька, син отримував «добре» і «відмінно», і оцінки, на його думку, були справедливими. Відзначимо, що під час вступу сина до університету Йосип Богдан був заступником декана.

Що ж стосується вибору професії, то Андрій Богдан висловив бажання стати юристом в старших класах школи. «Я запитав, що він думає робити далі. «Буду вступати на юридичний факультет», – відповів він. Рік він готувався за спеціальною програмою, щоб скласти вступні іспити», – розповів Йосип Богдан.

«Країну лякали тим, що він – адвокат Коломойського, але я в цьому випадку маю іншу позицію. Він був адвокатом не тільки Коломойського. А це значить, що він – хороший адвокат», – висловив упевненість Богдан-старший.

Видання відзначає, що нинішній глава ОП представляв за свою кар’єру інтереси також Анатолія Гриценка, Юрія Луценка, Геннадія Корбана, Віктора Ющенка та інших відомих особистостей.

богдан, корбан

Як ми писали раніше, жителям Донбасу можуть зробити офіційним російську мову.

Глава Офісу президента Андрій Богдан поділився з журналістами сенсаційною новиною. Як вважає соратник глави держави, російську мову на Донбасі цілком може стати офіційним. Однак це можливо лише після проведення референдуму.

Андрій Богдан пропонує поставити питання так: «Ми можемо Донецької і Луганської області дозволити розмовляти російською мовою, якщо у нас почнеться світ в країні?», І варіанти: так і ні. Якщо будуть позитивні результати, тоді Донецьк і Луганськ можуть спілкуватися російською мовою.

Журналіст, почувши відповідь Богдана, запитав, чи розуміє той чинності цим прецеденту. Тоді глава офісу поцікавився: «Давайте ще угробимо п’ятнадцять тисяч наших громадян на війні?».

Однак ініціативу зробити російську мову другою державною Богдан сприйняв негативно.