Хвороба і смерть Началової виявилися постановкою родичів і Першого каналу заради рейтингів

Із дня смерті Юлії Началової пройшло більше півроку. І весь цей час її фігуру перетворювали в бронзовий безгрішний пам’ятник – йшлося про те, що ім’ям співачки можуть назвати вулицю в Москві, хотіли поставити пам’ятник і освятити в її честь храм. Тепер – новий поворот.

Майже відразу після смерті Юлі з’явилася ідея зняти про неї байопік – біографічний фільм. Правда, прес-секретар артистки Анна Ісаєва запевняла, що, мовляв, Родина категорично проти. 

Та й треба було дочекатися півроку з дня смерті Юлі, щоб її рідні вступили в спадок і могли б розпоряджатися авторськими правами на її композиції – знімати біографічний фільм без головних пісень виконавиці було неможливо.

Зараз же з’ясувалося, що весь цей час родичі покійної співачки вели таємні переговори з Першим каналом. Там, за чутками, запропонували серйозний гонорар за можливість зняти фільм про чоловіків, коханців, хворобах і, головне, про раптову смерть артистки.

Як розповіли «Дни.ру» знайомі зі знімальним процесом люди, виконавці головних ролей в телевізійній постановці вже визначені. Юлію Началова зіграє молода актриса Марина Орлова. А футболіста Євгена Алдонина, який був другим чоловіком виконавиці, втілить Олексій Гаврилов (Леман) Обидва грали в серіалах на ТНТ – Марина з’явилася в «Барвисі», Олексій – в «Універі». Обидва брали участь і в шоу Дмитра Шепелєва «Насправді».

Родичі Началова ідею воскресити її на екрані цілком підтримали – у фільмі навіть будуть використаними її особисті речі. Очевидно, рейтинги серіалу поб’ють рекорди.