Худа наречена Розенко викликала жалість новим фото з пляжу: «хочеться нагодувати»

Телеведуча Олена-Христина Лебідь вирішила поділитися своїм чудовим настроєм і заодно похвалитися фігурою в відвертому купальнику

Однак щось пішло не так …

Кохана екс-віце-прем’єр-міністра України Павла Розенка часто ділиться на своїй сторінці в соцмережі Instagram фотознімками, на яких вона знята майже завжди з посмішкою. Здається, що у життєрадісною знаменитості немає ніяких проблем і вона абсолютно не звертає увагу на критику в мережі.

Елена-Кристина Лебедь

А критикують 29-річну телезірку частіше через фігури. Чи то заздрять її стрункості, то чи дійсно щиро переживають, що вона настільки худа.

Ось і свіжий фотознімок Лебідь був прийнятий її шанувальниками неоднозначно. На фото дівчина стоїть на пляжі на тлі моря. Вона широко посміхається, праву руку підняла вгору. Олена-Христина одягла в відрядний стильний купальник з «хижим» принтом. До своєї голові знаменитість пріфотошопіла яскраву шапочку-ковпачок.

«Поїла! І в шапці!», – коротко підписала фото зірка.

У коментарі тут же набігли фанати телеведучої, який просто жахнулися її худорбі і не соромилися у виразах.

«Жесть… Каліцтво», «Я люблю і поважаю тебе, є за що! Ти пробач, звичайно, але видок не дуже… хочеться нагодувати і одягнути. Чи не в кістках справа… просто не апетитно, ось і все», «Чому ви така худа, це хіба нормально?? одні кістки», «Нагадує людей в голодомор. Вибачте, ні в якому разі не хочу образити вас, просто у мене шок від побаченого. Це не нормально», «Анорексічкі в мережах», «Фу, яка ві худа», – написали хейтери.

Однак знайшлися і такі інтернет-користувачі, які опинилися в захваті від Лебідь.

 

«Море супер, шапка супер. І ваш настрій передає кадр»,«Христина, терміново потрібно робити пост про вашому харчуванні!!! Діліться. Я в шоці з комментов і коментаторів, ви – супер», «З’їла і не товстієш… але, знайдуться ті… ой, а чо ти така худа я? А ти шо, не їж? Тобі потрібен доктор і пішла і понеслась», «Христина, ось це я розумію – мені б ваш оптимізм перед усіма цими натовпами охочих нагодувати і вічно сунуть ніс не в свою справу і не своє тіло!», – прокоментували яскраву фотографію українці.

Елена-Кристина Лебедь