Гучне затримання Гримчака: адвокат каже, що у одного Луценко були календарики, а не 500 тисяч доларів

Гучне затримання заступника міністра з питань тимчасово окупованих територій Юрія Гримчака і його помічника отримало непередбачуваний поворот.

Юрій Гримчак

Юрій Гримчак
Юрій Гримчак

Про це розповідає Країна .

Так, адвокат чиновника Тетяна Матяш заявила, що ніхто не зафіксував передачу її клієнту хабара, а замість 500 тисяч доларів в машині лежали календарики. Вона підкреслила, що факт отримання грошей Юрієм Гримчаком точно не задокументовано.

Захисник зазначила, що грошових коштів там було. Замість цього, за її словами, у чиновника вилучили його власні гроші з ще якимись засобами, однак півмільйона доларів, які йому інкримінують, в авто були відсутні. Замість них там знаходилися календарики.

Матяш також розповіла, що слідство не пояснило причин затримання Юрія Гримчака, однак правоохоронці все ж надали протокол, який адвокат зачитала в прямому ефірі. У ньому йдеться про замах групою осіб на вбивство Чорновіл Т.Н., яке було скоєно 25.12.2013 року на трасі Київ – Харків.

Юрій Гримчак

Юрій Гримчак
Юрій Гримчак

На даний момент також достеменно не відомо, де заступник міністра з питань тимчасово окупованих територій знаходиться. Його адвокат підкреслила, що чиновника в компанії його помічника повинні були помістити в ізолятор тимчасового утримання, але сталося це, Матяш не відомо. Вона пояснила незнання цього тим, що рішення перемістити затриманих в ІТТ було прийнято після 2:00.

Раніше  Нyser  інформував, що чинний генеральний прокурор України Юрій Луценко прокоментував затримання свого друга і екс-помічника Юрія Гримчака . Він підтвердив, що всі звинувачення на його адресу є правдою. Він розповів про те, для яких цілей потрібна величезна сума грошей, а на закінчення зазначив, що в «ГПУ один закон для всіх».