Гриценко про «платну» зустріч Порошенка і Трампа: Заперечення АП не переконують

Коли довіра до влади впала нижче 10%, то заперечення Адміністрації жодним чином не переконує.

Про це в ефірі програми «Перші про головне. Коментарі» на телеканалі ZIK заявив лідер партії «Громадянська позиція» Анатолій Гриценко, коментуючи інформацію про «платну» зустріч Порошенка і Трампа.

Нагадаємо, британська телерадіокомпанія BBC повідомляє із посиланням на власні джерела, що особистий адвокат Дональда Трампа Майкл Коен отримав секретний платіж у розмірі 400 або 600 тисяч доларів за організацію першої зустрічі між Петром Порошенком і Дональдом Трампом у червні минулого року.

Натомість в Адміністрації Президента заявили про недостовірність цієї інформації.

Анатолій Гриценко не виключає, що за цієї історією може ховатися черговий інформаційний «вкид» на Петра Порошенка. Разом з тим політик вважає, що статут видання ВВС зменшує таку ймовірність.

«Але всюди є люди, а людина – грішна. Тому можливо, що хтось десь «повівся». От раніше було розслідування, через які канали та видання Путін впливає на Європу. Там було понад 200 журналістів із шанованих західних видань. Хтось повівся, так може бути і тут»,– каже Анатолій Гриценко.

Лідер «Громадянської позиції» додає, що заперечення Адміністрації Президента щодо «платної» зустрічі з Трампом не переконливі.

«Оскільки всередині країни немає довіри до президентського слова, чи слова Адміністрації Президента, мене це також не переконало.

Такі заперечення я вже чув. Вони були і щодо «плівок Онищенка». Мовляв усе, що там сказано про те, що Порошенко «віджимає» бізнес в Ахметова – це не правда. Але я маю іншу інформацію. Можливо Ахметов колись дозріє і скаже правду»,– зазначив політик.

Гриценко наголосив, що Адміністрації Президента потрібно зробити те, про що вони заявили – подати до суду.

«АП залишає за собою право звернутися до суду. Тож зверніться! А ми точно знаємо, що в Америці суд справедливий, він заслухає усіх. От тоді чиїсь роги, або вуха вилізуть і ми дізнаємося, хто це влаштував, або хто це прикриває. А на той суд надіятися ми можемо. Його вже ніхто не купить: ні Президент, ні депутат. Це єдине рішення, яке поставило би крапку в Україні. Бо коли довіра до влади впала нижче 10%, то заперечення Адміністрації жодним чином не переконує», –підкреслив Анатолій Гриценко

 

.