«Готові скасувати карантин …»:Шмигаль звернувся до українців з важливою заявою

Карантин і режим надзвичайної ситуації може бути скасований в Україні раніше 24 квітня, якщо поширення коронавируса буде зупинено.

З такою заявою увечері в середу, 25 березня, виступив прем’єр-міністр України Денис Шмигаль. Він підкреслив, що «надзвичайна ситуація – це не надзвичайний стан, вона не порушує конституційні права і не ставить хрест на економіці».

«Перш за все, це про збільшення наших з вами спільних обов’язків для подолання епідемії. Державна система цивільного захисту переведена в режим готовності. Цей порядок прискорює обмін інформацією між регіонами, лікарнями і людьми, задіяними в боротьбі з коронавірусів. Як наслідок, ми зможемо діяти швидше. Бюрократичні питання не стануть перешкодою для забезпечення здоров’я українців », – сказав прем’єр.

 

 

Шмигаль зазначив, що Кабмін продовжує реалізовувати соціальні програми та ініціативи щодо підтримки бізнесу, закликавши українців з розумінням ставитися до тимчасових обмежень.

«Я впевнений, ми пройдемо цей виклик. Якщо це станеться раніше, ніж 24 квітня, ми скасуємо карантинні заходи і режим надзвичайної ситуації достроково. Бажаю вам усім міцного здоров’я », – додав він.