Гороскоп на тиждень з 18 по 24 травня для всіх знаків Зодіаку

Пропонуємо гороскоп на тиждень з 18 по 24 травня для всіх знаків Зодіаку.

Овен (21.03 – 20.04)

Тиждень почнеться з відпочинку, розваг. До середини тижня можливий приплив фінансів – зарплата, прибуток, старий борг – або ж ви отримаєте подарунок. У четвер-п’ятницю ви можете завершити давнє і значуще справу. На вихідних можливі романтичні зустрічі, які затьмарять розбіжності.

Телець (21.04 – 20.05) 

На початку тижня можуть виникати ситуації, коли вам доведеться діяти рішуче. У вівторок-середу може відбутися якесь несподіване подія або ви отримаєте несподівані новини. В цілому тиждень підходить для роздумів. планування, нових знайомств і романтичних відносин.

Близнюки (21.05 – 21.06)

У Близнюків тиждень може початися з небажаних поїздок. У будні будуть виникати ситуації, коли ви зможете проявити силу характеру. В цілому з середини тижня справи йтимуть успішно, можливі якісь зміни на краще, вигідні угоди, нові відносини або оновлення існуючих. 

Рак (22.06 – 22.07)

Можливо, останнім часом ви застигли в очікуванні, яке відбирає ваші сили і змушує нервувати. До середини тижня вона може дозволятися і ви, нарешті, відчуєте себе господарем ситуації. Правда, разом з цим в життя можуть увірватися суєта і нерозуміння з оточуючими. Вихідні порадують вас приємними подіями.

Лев (23.07 – 23.08)

У першій половині тижня вам доведеться будувати плани і робити розрахунки, покладаючись на свій розум, а не емоції. У середу-четвер – вирішувати питання з грошима. Ближче до вихідних вас чекає успіх у тій сфері, якою ви займаєтеся. На вихідних вас можуть засмутити якісь події, які тягнуться з минулого.

Діва (24.08 – 23.09)  

Ваші плани може змінити несподівана подія або несподівана інформація. Але ситуацію можна буде обернути на свою користь, якщо ви будете діяти. На цьому тижні ви зможете отримати підтримку і допомогу від близьких людей, запланувати відпочинок. Вихідні краще провести активно.

Ваги (24.09 – 23.10)  

Тиждень почнеться досить вдало для вас. Ви будете мати владу над оточуючими і зможете маніпулювати ними в своїх інтересах. Будні не обійдуться без небажаних, але необхідних домашніх клопотів, дрібних покупок для дому. На вихідних вас чекають нові знайомства, нові відносини або новий виток в існуючих.

Скорпіон (24.10 – 22.11)  

На цьому тижні вам доведеться вирішувати фінансові питання. Найрезультативнішою може виявитися середовище, тому в цей день є змив докласти максимум зусиль до досягнення цілей. На вихідних можливі вдалі покупки, вигідні угоди, грошові надходження.

Стрілець (23.11 – 21.12) 

Понеділок – хороший день, щоб почати щось нове, познайомитися з кимось цікавим. Середина тижня буде досить спокійною. До вихідних ви зможете себе проявити так, що ваші здібності помітять. В цілому на цьому тижні все буде залежати від вас: чим більше активності – тим більше шансів отримати результат.

Козеріг (22.12 – 20.01) 

На цьому тижні вам краще покладатися на свою інтуїцію і те, що вам буде підказувати серце, адже є ризик, що від вас вислизне якась важлива інформація, якщо покладатися просто на доводи розуму. На вихідних вас може чекати поїздка, переїзд. Не виключено, що на особистому фронті події будуть розвиватися дуже активно.

Водолій (21.01 – 20.02)

На цьому тижні може закінчитися темна смуга, яка тривала в останній час, а ваші старання почнуть приносити результат. До кінця тижня можуть надійти цікаві пропозиції. На вихідних можливі великі фінансові надходження, зустрічі з друзями і та близькими.

Риби (21.02 – 20.03) 

Останнім часом у вашому житті може спостерігатися застій і період бездіяльності. Але вже до середини тижня можливі зміни, за якими підуть суєта і метушня. На вихідних доведеться потрудитися, якщо ви хочете отримати бажане.

Залишити відповідь