Гонтареву атакували люди в масках і з автоматами: “виламали двері ломом і…”

З’явилися подробиці масових обшуків, які проходять, 12 вересня, в Україні

Про ситуацію в «Укроборонпрому» написав глава ГБР Роман Труба в своєму телеграм-каналі.

“Усі слідчі дії, які там відбуваються, санкціоновані. Відбуваються вони в рамках досудового розслідування кримінального провадження за фактом зловживання службовим становищем посадових осіб правління Національного банку України в 2016 році”, – повідомив Труба.

Обшуки підтвердили і в “Укроборонпрому”. Там відзначили, що “підприємство очищається”.

“Обшуки проходять на підставі ухвали суду в рамках розслідування кримінальної виробництва за фактом зловживання службовим становищем посадових осіб правління Національного банку України в 2016. Слідчі вилучають документи та інші речі, що мають доказове значення у кримінальному провадженні. Під час досудового розслідування встановлюється причетність посадових осіб Державного концерну “Укроборонпром” та підприємств-учасників Концерну “, – повідомляє прес-служба “Укроборонпрому”.

У компанії говорять, що співпрацюють з правоохоронцями і готові надавати необхідні документи.

Там додають, що з 2014 року до Єдиного реєстру досудових розслідувань було внесено 554 кримінальних провадження про порушення на підприємствах державного концерну “Укроборонпром”.

Крім того, екс-глава Національного банку України Валерія Гонтарєва розповіла про обшук за місцем прописки в Києві.
“У мене зараз в Києві за місцем прописки на Великій Житомирській зламали ломом двері, і 10 чоловік в бронежилетах проводять обшук. Вчора ПриватБанк, сьогодні я”, – повідомила вона.

гонтарева

За словами Гонтаревої, силовики прийшли в її будинок в масках і з автоматами.

При цьому екс-глава НБУ зазначила, що за місцем обшуку нікого немає, оскільки вона вже майже рік там не живе.
“Мій адвокат повідомив давно Генпрокуратуру і Госбюро розслідувань про місце мого проживання в Лондоні”, – резюмувала Гонтарєва.