Головні новини за середу, 4 вересня: звільнення Кличко, відставка Супрун, Гонтареву доставлять до суду, обмін полоненими відкладений

Четверте вересня відзначив кількома важливими подіями. Пропонуємо ознайомитися з найголовнішими з них. Отже, які ж вони?

Уляна Супрун

Уляна Супрун
Уляна Супрун

Уляну Супрун звільнили з посади.

4 вересня пройшло закрите засідання нового Кабінету міністрів України. На ньому були прийняті кадрові питання. Зокрема, відправлена у відставку виконуючого обов’язки міністра охорони здоров’я України Уляна Супрун.

Оскільки Кабмін збирався без присутності преси, то про його рішення повідомив нардеп від «Європейської Солідарності» Олексій Гончаренко.

Народний обранець на своїй сторінці в Facebook написав: “Рішення ухвалили одноголосно. По Супрун рішення остаточне”. Крім того, Віталій Кличко також був знятий з посади.

Валерія Гонтарєва

Валерія Гонтарєва
Валерія Гонтарєва

Гонтареву силою і в наручниках привезуть на допит в автозаку.

Печерський районний суд Києва дозволив Державному бюро розслідувань застосувати до колишньої чолі Національного банку України Валерії Гонтаревої силовий привід на допит.

Гонтарева фігурує в кримінальному провадженні, відкритому 31 липня 2019 року “за фактом зловживання службовим становищем посадовими особами правління Національного банку, які діяли з метою одержання неправомірної вигоди”.

полонені моряки

полонені моряки

Росія погодилася повернути українських полонених в додому.

У РФ зробили заяву з приводу обміну полоненими. Відзначимо, що 30 серпня навіть був фальстарт, коли родичі українських в’язнів приїхали до Києва їх зустрічати, але зустріч не відбулася. Хлопців Москва не відпустила. Тепер ось прийшов новий повідомлення. Обмін в’язнями між Росією і Україною має відбутися 7 вересня.

Що стосується достовірності цієї інформації, то тут теж є сумніви. Як пише джерело, в Кремлі утрималися коментувати чутки про те, що обмін ув’язненими між Росією і Україною може початися 7 вересня.