Головні новини за ніч: нові терміни ослаблення карантину в Україні і крах долара

Глава Офісу президента Андрій Єрмак назвав терміни початку другого етапу ослаблення карантину в Україні

Про це він розповів на зустрічі з послами Великої сімки і главою представництва Європейського союзу в Україні.

Переходити до зняття обмежень можна буде вже в кінці травня, якщо в країні буде спостерігатися стабільна епідемічна ситуація. У разі нового спалаху епідемії плани виявляться під загрозою зриву.

«За його (Андрія Єрмака, – прим. Ред) словами, зараз рівень захворюваності в країні помірний, 11 травня відбувся перший етап ослаблення карантинних заходів. Наступний етап запланований на кінець травня, якщо епідемічна ситуація залишатиметься стабільною », – йдеться в повідомленні прес-служби ОП.

Курс валют в Україні 17 травня застигне на місці, долар і євро змусять зупинити падіння

Про це стало відомо з повідомлення Національного банку України.

Наприклад, долар зупиниться на рівні 26,6792 гривень. Однак на перший робочий день передбачається, що він впаде до 26,638 гривень (-0,0412).

Схожа ситуація буде і з курсом євро: він буде торгуватися за 28,7869 гривень. Але вже в понеділок валюта обвалиться до 28,7677 грн (-0,0192).

Українських пенсіонерів попередили, що індексації пенсій до кінця нинішнього року не Про це розповіла заступник начальника головного управління Пенсійного фонду Олена Бойко.

«Не було підвищено пенсії пенсіонерам, у яких середня константа вище, ніж передбачено урядовою постановою. Якщо до цих пір такий показник становив 4404 гривні, збільшивши його на 11%, середній став складати 4778 гривень. Отже, у тих пенсіонерів, які виходили на пенсію в минулому році, показник вище, і у таких справах перерахунок не проведений », – зазначила вона.

ПАТ «Банк« Юнисон »повністю припиняє свою роботу в Україні

Про це повідомили у Фонді гарантування вкладів фізичних осіб.

«Відповідно до статті 52 Закону вимоги кредиторів до банку, які були незадоволені за недостатністю його майна, вважаються погашеними, і повноваження Фонду гарантування вкладів фізичних осіб як ліквідатора ВАТ« БАНК «ЮНІСОН» припинено », – йдеться в повідомленні.

Залишити відповідь