Головні новини неділі, 22 вересня: З кожної сім’ї “знімуть” 4 тисячі, в Україні йдуть 30-градусні морози, Лорак завагітніла від дідуся

Ось і підходить до завершення останній день тижня. Неділя 22 вересня позначилося багатьма важливими подіями. Ми підготували добірку декількох найбільш важливих і примітних з них.

З кожної української сім’ї знімуть 4 тисячі гривень

Новий законопроект бюджету передбачає, що для погашення боргу України, кожній родині доведеться заплатити по 4 тисячі гривень. Бюджет на 2020 рік передбачає дефіцит Пенсійного фонду в рекордні 172,5 млрд гривень. Для того, щоб закрити цю дірку в бюджеті уряду доведеться розкидати цю суму на всіх офіційно працюючих українців у вигляді нових податків і зборів.

Згідно з новим бюджетом, працюють заплатять єдиний соціальний внесок в розмірі 22%, значна частина якого надійде до Пенсійного Фонду України.

Таким чином, 40% доходів бюджету відразу підуть на погашення кредиту розміром 421, 6 мільярда гривень.

Якщо розділити цю суму на всіх українців, то кожен повинен заплатити по 10 тисяч кожен – в тому числі пенсіонери і діти.

Варто зазначити, що Міністерство фінансів запевнило, що населення країни не відчує на собі погашення державного кредиту.

Холодна зима

Холодна зима

Зима буде найхолоднішою за останні десятиліття

За даними синоптиків, в січні-лютому 2020 року найнижча температура за останні 30 років. Британські погодні експерти зробили висновок, що взимку прогнозується значне зниження температури і рясні опади снігу через циклон “Монстр зі Сходу”.

Незважаючи на те, що в цьому році спостерігалася найспекотніше літо. в Україні, в цьому році очікується найсуворіша зима за останні десятиліття: метеорологи попередили – українців чекають люті морози з сильними снігопадами. Холод протримається до середини березня. Тільки в кінці квітня потеплішає.

Ані Лорак

Ані Лорак
Ані Лорак

Батьком дитини Ані Лорак став дідусь

У мережі бурхливо обговорюють особисте життя Ані Лорак. Фанати припускають, що зірка вагітна і намагаються з’ясувати, хто ж батько її другої дитини.

За даними системи Google Trands пошуковий запит “Ані Лорак вагітна” за останні 3 місяці увійшов в ТОП по популярності. Ця тема дуже цікавить жителів України і Росії. Незважаючи на те, що останнім часом Кароліна проживає в РФ, її життям більше інтрес на батьківщині, в Україні.

Що стосується питання батьківства, то тут фоловерів Лорак розглядають кілька варіантів. Серед чоловіків, які можуть виявитися батьком дитини Лорак називають її колегу Сергія Лазарєва і 63-річного бізнесмена з Азербайджану Араса Агаларова, батька співака Еміна Агаларова. Арас Агаларов годиться в батьки Кароліни, але тим не менше в шоу-бізнесі все можливо.