Головне за ніч: революція в Раді і натовп атакував президента

Суд в Чернігові над Юрієм Гримчаком може бути зірваний через дії силовиків і суду

Так, після оголошення рішення суду, адвокат Гримчака звернула увагу присутніх на батькові підзахисного, пише ЗМІ . Воно було написано неправильно: замість «Миколайович» було використано «Михайлович».

Суддя підтвердила помилку і заявила, що буде її виправляти, після чого пішла з залу засідання.

Глава партії «Слуга народу» і ймовірний майбутній спікер Дмитро Разумков висловився про зарплату народних депутатів

 

Так, депутат Ради нового скликання буде отримувати близько 36-37 тисяч грн, а разом з добавками близько 50 тисяч. Разумков вважає, що «вона могла б бути більшою».

«Це хороша зарплата на тлі мінімальної, але недостатня. Ми тільки йдемо до того, що є, наприклад, у європейських депутатів – гідна зарплата і хороший соціальний пакет, коли людина тримається за цю роботу і розуміє її престиж », – зазначив він.

З Володимиром Зеленським сталася НП під час візиту до Миколаєва

Українці, які намагалися поговорити з президентом, влаштували жахливу тисняву і мало не задавили главу держави під час його візиту до Миколаєва. Відповідне відео з’явилося в мережі.

На кадрах можна побачити, як перед президентським автомобілем утворився величезний натовп людей, які намагалися підібратися якомога ближче до президента. В результаті виникла страшна тиснява.

У партії «Слуга народу» розповіли, які заходи чекають народних депутатів, які будуть «филонить»

Про це розповів глава політсили Дмитро Разумков:

«Звичайно, наші депутати представляють український народ, і святих не буває. Але саме дисциплінарні заходи – це перше, з чого ми почнемо, і їх ми пропишемо законодавчо. Якщо ви не ходите на роботу, вас звільняють – чому з депутатом має бути по-іншому? Висувала їх саме партія Слуга народу, і ми несемо за них відповідальність, в тому числі репутаційну », – зазначив він.

Фільм Зеленського приніс бюджету збитки на мільйони

Фільм «Я, Ти, Він, Вона» приніс великі збитки українському бюджету, так як команда Зеленського не змогла повернути фінанси, виділені Держкіно.

Фільм «Я, ти, він і вона» виробництва ТОВ «Кіно Квартал» і Володимира Зеленського в 2017 році отримав 17,62 мільйонів гривень від Держкіно в рамках десятого конкурсного відбору. Однак донині президент не повернув витрачену на зйомки суму в повному обсязі.

У Володимира Зеленського раптово з’явився «двійник», який як ні в чому не бувало роз’їжджає по Києву

Чоловіка, як дві краплі води схожого на президента, помітили у вагоні київського метрополітену. Його фото тут же розлетілися по соцмережах.

Кадри зі сплячим в метро «Зеленським» викликали бурхливий ажіотаж серед українців. Люди тут же взялися жартувати на тему «двійника президента» і публікувати фотожаби. Зокрема, про «Зеленський» в метро написав на своїй сторінці в Фейсбук Дмитро Коваленко.