Головне за день неділі 18 серпня: пенсія Порошенко, зарплати Зеленського і Разумкова

«Відмінник, учасник олімпіад» холоднокровно зарізав усю свою сім’ю, не пощадив навіть маленьку сестру

18 серпня о Ульяновської області, в Росії, підліток убив 5 осіб, з них двоє були дітьми, пише ЗМІ . На місці злочину малолітній злочинець залишив передсмертну записку. 

8 серпня в одному з будинків знайшли тіла 66-річного чоловіка, жінок 69 і 42 років, двоє дітей 4-х років – все з ознаками насильницької смерті.

Друга Зеленського терміново госпіталізували, потрібна операція

 

Президента Єврокомісії Жан-Клода Юнкера терміново госпіталізували. Йому необхідно провести операцію видалення жовчного міхура.

«Президент Єврокомісії Юнкер скоротив свою відпустку в Австрії з медичних причин. Його переправили в Люксембург, де йому буде терміново проведена холецистектомія (хірургічне видалення жовчного міхура) », – повідомили в Єврокомісії.

Дача з покоївками і власна охорона: що отримає Порошенко від держави, все це довічно

Згідно з чинним законодавством України колишній президент Петро Порошенко і його дружина Марина до кінця життя будуть отримувати соціальний пакет від держави.

За Станом на зараз точно не відомо, на які соцгарантії може розраховувати Петро Порошенко і його соцпакет буде залежати від нинішнього президента Володимира Зеленського.

Разумков з команди Зеленського озвучив українцям свою майбутню зарплату: «шестисотий Mercedes не купиш»

Лідер президентської партії, яка отримала повне більшість в новому парламенті, «Слуга народу» Дмитро Разумков розповів про зарплату спікера Верховної Ради. Відзначимо, що партія Зеленського висуне саме кандидатуру Разумкова на посаду спікера нового парламенту.

З другої спроби: сотні поліцейських допомогли Україні екстрадувати невловимого «наркобарона-вегана»

Генеральна прокуратура України екстрадувала Ізраїлю Амоса Дов Сільвера, який заснував онлайн-мережу розповсюдження марихуани.

Про це повідомила прес-секретар ГПУ Лариса Сарган на особистій сторінці в соціальній мережі Twitter. За її словами, злочинця відправили на літаку до Ізраїлю, де він отримає покарання.