Топ-соратник екс-президента Олег Свинарчук-Гладковський всіляко розважається в момент, поки триває судове розслідування

Про це пише Оглядач .

Повідомляється, що фігурант корупційного скандалу Олег Гладковський відвідав виступ цирку Cirque du Soleil в Києві.

За інформацією журналістів, топ-соратника колишнього президента України Петра Порошенка засікли разом з коханкою Ілоною Ярмолюк в Палаці спорту.

Також відомо, що Олег Гладковський зі своєю коханкою насолоджувалися виступом цирку Cirque du Soleil в VIP-секторі.

“Поки в Зе-команді посилено думають кого б до весни посадити (і садити взагалі кого-то – все одно потім вийдуть на волю), фігуранти вже відкритих справ живуть собі на втіху. Так, як повідомляють читачі« Країни », в даний момент соратник Порошенка Свинарчук-Гладковський знаходиться в Палаці спорту на поданні знаменитого Cirque du Soleil. Сидить в 7-му ряду, vip-сектор. Цирк та й годі “, – інформує Telegram-канал ” Політика країни “.

Раніше ми розповідали про те, що Олег Гладковський став фігурантом журналістського розслідування. Його разом з сином звинуватили в організації корупційної схеми, в якій високопоставлені фігуранти справи нібито отримували відкати з покупки деталей до військової техніки, за які Україна переплачувала в 3-4 рази.

Після публікації розслідування Олега Гладковського звільнили з посади першого заступника секретаря РНБО, а вже восени 2019 року його затримали детективи НАБУ.

Йому було пред’явлено підозру у вчиненні злочинів, передбачених ч. 2 ст. 364 (зловживання владою або службовим становищем) і ст. 366-1 (декларування недостовірної інформації) КК України.

Суд відправив Гладковського-Свинарчука в СІЗО на два місяці, але через пару днів за нього внесли заставу в розмірі 10 млн людей і топ-соратник Петра Порошенка вийшов на свободу.

А напередодні Нового року Вищий антикорупційний суд дозволив зняти електронний браслет з Олега Гладковського.