Гаряча інформація! Радбез ООН терміново скликав засідання через Україну: ОСЬ, ЩО ВИРІШИЛИ

У Раді Безпеки ООН провели позачергове засідання через рішення президента Росії Володимира Путіна спростити видачу російського громадянства жителям “Л / ДНР”. Обговорення, яке ініціювала Україна, почалося о 22:00 25 квітня в Нью-Йорку. В результаті дискусія закінчилася без прийняття будь-яких рішень.

Спецпредставник ОБСЄ в Тристоронньої контактній групі Мартін Сайдік озвучив звіт про виконану роботу на Донбасі, а також підкреслив, що указ Путіна не сприяє виконанню Мінських домовленостей.

Нагадаємо, глава РНБО Олександр Турчинов розповів, чим небезпечна для України видача жителям ОРДЛО російських паспортів.

«Видачею російських паспортів жителям окупованих територій Донбасу Путін створює правові умови для офіційного застосування збройних сил Росвї проти України », – заявив секретар Ради національної безпеки і оборони України Олександр Турчинов.

« Це пов’язано з тим, що російське законодавство дозволяє використовувати збройні сили для захисту громадян РФ за межами російської території », – сказав Турчинов.

Відзначимо, що Кремль назвав умову, за якої збирається платити пенсію новим громадянам з числа жителів окупованого Донбасу. Росія пенсії жителям« ДНР »і« ЛНР »платити не буде, якщо вони не виконають головні умови. В російському Пенсійному фонді заявили, що таку фінансову ношу брати на себе не збираються. Українським пенсіонерам платити пенсії повинна Україна, якщо нові громадяни продовжать жити на Донбасі.

Зовсім інша справа, якщо жителі ОРДЛО переїдуть на територію Російської Федераціі. Тим громадянам «Л / ДНР», які скористаються спрощеною процедурою отримання громадянства країни-агресора і отримають її паспорт і переїдуть на постійне місце проживання в РФ, російська пенсія буде виплачуватись.

Якщо ж вони цю умову не виконають, то пенсії за віком їм зобов’язана платити Україна.

Джерело