Ганьба року! “Слуга народу” попався на кнопкодавстві в Раді. Що скаже Зеленський і Разумков?

Депутат із партії “Слуга народу” Сергій Литвиненко проголосував не тільки за себе, але і за свого колегу, популярного шоумена Олександра Скічко, який також приєднався до політичного руху президента Володимира Зеленського

Так 3 вересня о 17:52, коли проходило друге пленарне засідання Верховної Ради, Литвиненко натиснув кнопку “За” на приладовій панелі Скічко в момент голосування за законопроект про внесення змін до статті 85 і 101 Конституції (щодо уповноважених ВРУ) і його направлення до Конституційний Суд.

Як відзначають журналісти ” Чесно “, є ймовірність, що Литвиненко проголосував нема за Скічко, адже в пульті могла перебувати карта іншого депутата.

Відзначимо, що саме 3 вересня Литвиненко на своїй сторінці в Facebook написав, що “Слуга народу” введе жорсткі покарання за кнопкодавство і всіляко засуджував таку поведінку нарівні з корупцією і прогульниками.

Раніше повідомлялося, що у Верховній Раді нового скликання через 11 днів після першого дня роботи парламенту зафіксували на відео першого кнопкодавца. 

ак, мажоритарник з Донецької області Андрій Ковальов спробував проголосувати за себе і свого колегу, такого ж позафракційного депутата з Донецької області Максима Єфімова, коли Рада приймала законопроект про імпічмент президента.

У свою чергу, журналісти відзначають, що в коментарі до зафіксованим фактом кнопкодавста, за яке президент Володимир Зеленський обіцяв жорстко карати депутатів, сам Ковальов почав стверджувати, що нічим таким не займався

“(Ставлюся до кнопкодавство, – ред.) Дуже негативно … Там видно, що я кнопку натиснув? Погано, дуже жахливо … Якщо взяти систему зважування гріхів, що порушено за якісь періоди, то нехай це буде самий- найменший гріх, тому що вже порушено більше “, – сказав він.