Галкін злив фото Пугачової в купальнику, позаздрить навіть Орбакайте: «Божественне тіло»

У 2019 Аллі Пугачовій виповнилось 70 років, але, здається, цю немаленьку цифру артистка зовсім не відчуває в своєму повсякденному житті.

Примадонна схудла за останні пару років на приблизно 20 кг і не соромиться хвалитися постройневшей тілом. На вдосконалення Аллу Борисівну підштовхує сім’я: чоловік Максим Галкін, який молодше за неї на 25 років, і 2 маленьких дітей – Ліза і Гаррі, яким обом по 6 років.

Галкін душі не чує в своїй дружині, захоплюється їй і ніколи не шкодує їй компліментів. Не так давно, на своїй сторінці Галкін навіть запостив фото напівоголеної Пугачової в купальнику – на знімку добре видно, як сильно співачка схудла.

«Улюблена відпочиває. Зняв нишком – не любить, коли її фотографують », – підписав Галкін відвертий знімок.

Струнка фігура Примадонни викликала шквал схвалення від фанатів артистки: вони засипали її компліментами і зізналися, що в її віці будь-яка жінка хотіла б виглядати так само.

«Ну для свого віку добре виглядає, чудово навіть», «божественне тіло, і як їй тільки це вдається?», «Напевно, це не вона. Занадто молодо виглядає »,« так виглядати в її віці – це розуму незбагненно! »,« Ніжки красиві, молодець, добре виглядає », – написали шанувальники Алли Пугачової.