“Фото з весілля показали тільки зараз…”: А ви вже бачили красуню-дружину сина Ющенка

Старший син третього президента України Андрій Ющенко вдруге оженився. Свою нову невістку сам Віктор Ющенко назвав козачкою, йдеться в сюжеті ТСН, передаєКорупція.Інфо

Екс-президента зі старшою донькою Віталіною, онукою Андріаною та дружиною Катериною журналісти зустріли на концерті Вахтанга Кікабідзе. Молодят на цьому заході не було.

 

Ющенки ексклюзивно для видання поділилися фото з весілля, яке відгуляли ще у листопаді минулого року. Новий член президентської родини із Запоріжжя, її дівоче прізвище – Безугла.

Олені 34 роки, тобто вона на два роки старша за чоловіка. Жінка має власний благодійний фонд, займається ресторанним бізнесом, три роки тому навіть хотіла стати політиком і балотувалася у депутати міськради.

З Ющенком-молодшим Олена познайомилася 14 років тому, ще до його першого шлюбу з Лізою Єфросиніною, який тривав усього три роки. Після розлучення Андрій майже не з’являвся на публіці, відпустив бороду і батько за нього неабияк хвилювався.

Тепер старший Ющенко зізнається, що нова дружина на сина гарно впливає, і він дуже змінився.

 

“В Андрійка все гарно, дякувати Богу, у нього сім’я. Уже в мене серце спокійне. Гарна дружина. Невістка наша, наша красуня, мила, розумна роботяща, як мурашка. Оце вимагаю, щоб побрив бороду, і ніяк не виходить в мене. Я його тільки зустріну – кажу: синок, прибери це, прибери. А невістка хоче, невістка хоче. Оленка – козачка із Запоріжжя. Батька, на жаль, немає, а мама є. У них давня історія булла, а потім перерва. А потім знову знайшли один одного”, – розповів старший Ющенко. “Навіки”, – додала його дружина Катерина.