Фанат Rolls-Royce зібрав унікальну колекцію різнокольорових машин. фото

У мережі Інтернет з’явилися знімки колекції Rolls-Royce в найунікальніших відтінках колірної гами. Багатий фанат має 12 машин цього бренду.

Така інформація була повідомлена на порталі новин auto.bigmir.net.

Іноді фанатизм деяких людей доходить до крайності, але якщо є можливість здійснити заповітну мрію, чому б цього не зробити? Багатий шанувальник Rolls-Royce зібрав унікальну колекцію відомого бренду.

У своїй колекції багатий американець Майкл Фукс зібрав відтінки оранжевого, перламутрового білого, зеленого, синього, пурпурного, червоного і жовтого.

Коли замовник хоче замовити унікальну забарвлення машини Rolls-Royce – це вже дуже великі гроші. Для того, щоб машина вийшла в світ треба ще придумати відповідну назву кольору. Після того, як творіння вийшло з конвеєра презентацію особисто проводить глава британської автомобільної компанії Торстен Мюллер-Отвос.

На сьогоднішній день в колекції Майкла Фукса 12 автомобілів. Кожен колір олігарх створював сам для того, щоб купити автомобіль в такому кольорі, як то звичай у американця, необхідно отримати спеціальний дозвіл.

Раніше на порталі Хайзер повідомлялося, що в Європі з’явився унікальний УАЗик з дуже цікавою начинкою. Виявляється, весь силовий агрегат у машини повністю новий. Фотографії унікальної раритетної машини в мережі Інтернет опублікував відомий активіст ретро-руху Sandris Misins. Основна частина деталей взята від відомого Nissan Terrano II.

Також портал писав, что японські розробники винайшли унікальний безпілотний автомобіль з доповненою реальністю. Зараз розробка носить назву SC-1 Sociable Cart. спочатку Sociable Cart позиціонувався як «розумний» гольф-кар і повинен був бути використаний, відповідно, на полях для гольфу. Але пізніше позиціонування авто дещо змінилося, хоча на японський полях для гольфу авто все-таки з’явиться.