Дякуємо пане Президенте, – відео щемливої зустрічі полонених і Зеленського

Президент України Володимир Зеленський зустрів полонених моряків та в’язнів Кремля в аеропорту “Бориспіль”. Вони подякували главі держави за підтримку та зусилля для їх повернення.

Першими з літака вийшли 24 моряки, яких Росія в листопаді 2018 року незаконно захопила біля Керченської протоки. Усі вони представилися президенту.

Загалом в Україну повертаються 35 наших громадян – 24 військовополонені моряки та 11 політв’язнів: Олег Сенцов, Павло Гриб, Микола Карпюк, Володимир Балух, Роман Сущенко, Олександр Кольченко, Станіслав Клих, Артур Панов, Євген Панов, Едем Бекіров та Олексій Сизонович.

Новина доповнюється…

 

Як полонені повернулися в Україну?Вранці 7 вересня з СІЗО “Лефортово”

  

Автобуси з українськими моряками виїхали з СІЗО “Лефортово”: фото, відео виїхали три автобуси, в яких були військовополонені моряки та інші незаконно ув’янені в Росії українці. Їх до аеропорту “Внуково” супроводжував довгий поліцейський кортеж.

Близько 13 години літак з державною символікою України вилетів з “Внуково” і близько 14 приземлився в “Борисполі”. На його борту перебувають 35 полонених українців, які повернулися на батьківщину.

Усіх їх обміняли на ув’язнених в Україні росіян та проросійсько налаштованих осіб. Серед них – керівник “РИА Новости Україна” Кирил Вишинський та фігурант справи МН17 Володимир Цемах.