Дуже поганий знак: Порошенка в Раді спіткало прокляття, “чекає ліжко в СІЗО”

Екс-президент Петро Порошенко з’явився в парламенті в день першого засідання оновленого складу депутатів

На нього відразу ж накинулись журналісти з купою питань, проте далеко не на всі він відповідав. Зокрема, йому задали питання, скільки він ще збирається знаходиться на волі, проте Петро Олексійович проігнорував, що видно на відео, розміщеному в телеграм-каналі Klymenko Time

“Ставили два рази, він проігнорував. Журналісти посміхалися, тому що цікаво і їм, але запитати це, або хоча б поставити питання про допити і справи вони якось не зважилися. Друзі, він же вже не портрет, розслабтеся “, – йдеться в повідомленні.

https://politeka.net/wp-content/uploads/2019/08/upload_104568468_file.mp4?_=1

 

 

 

Також стало відомо, що Петро Порошенко під час отримання впустив посвідчення народного депутата України.

“Чи означає це те, що незабаром він змінить крісло в ВРУ на ліжко в СІЗО, покаже час”, – додали в телеграм-каналі.

Відзначимо, що це вже не перший поганий знак для екс-гаранта. У першому турі виборів в березні Порошенко впустив також бюлетень для голосування. А під час інавгурації президента Петра Порошенка 20-річний вартовий від спеки раптом захитався, випустив карабін і впав непритомний прямо перед проходять перед ним главою держави.

Як відомо, Державне бюро розслідувань неодноразово викликало на допит Порошенка, а також відкрило не одну справу проти нього. Це стосується, в тому числі, і поїздки на Мальдіви по підробленим документам взимку 2018 року. Якщо говорити про темні схеми по справі Кузні на Рибальському, екс-гарант ухильно відповідав на запитання слідчого, нерідко вдаючись до фрази “не пам’ятаю” або ж користувався статтею Конституції не давати свідчень.

Ще стало відомо, що партія екс-президента Петра Порошенка «Європейська солідарність» виступила проти включення до порядку денного першого дня роботи нового парламенту питання про депутатську недоторканність.

Сьогодні, 29 серпня, проходить перше засідання парламенту нового скликання. На ньому не будуть приймати ніяких законопроектів, однак повинні затвердити новий склад уряду і озвучити ім’я прем’єр-міністра.

Нагадаємо, Порошенко вліпив ляпаса українцеві