“Довірені особи” Зеленського погоріли на хабарі в $570 тисяч: “все змінилося”, деталі нахабної схеми

“Довірені особи” президента Володимира Зеленського попалися на величезній хабарі

Деталі операції у своєму Особистому Facebook опублікував глава офісу президента України Андрій Богдан.

За його словами, шахраї, представившись “довіреними особами” Володимира Зеленського зажадали величезний хабар у розмірі $570 тисяч від колишнього високопоставленого чиновника.

За грошову винагороду зловмисники пообіцяли посприяти у вирішенні питання про його призначення на керівну посаду у Державного концерну “Укроборонпром”.

Андрій Богдан зазначив, що можливо група шахраїв складалася з 4 осіб. На даний момент силовики затримали тільки двох.

Як стверджує глава ОПУ, огляд і слідчі дії затриманих проводили в сквері біля фонтану в районі вул. Шовковичної біля будинків 10, 20/8.

“Місяць розводили людини, він відчув, що шахраї, звернувся із заявою в СБУ, працювали місяць, всі київські, представлялися один помічником голови офісу, інший керівником департаменту. Військова прокуратура спільно з СБУ. Ми хабарів не беремо. Все змінилося!”, – підсумував Богдан у Facebook.

Раніше ми повідомляли про те, що Володимира Зеленського довели в Раді і він перейшов на мат. Повідомляється, що при розгляді законопроекту, що передбачає процедуру зняття депутатської недоторканності, глава держави Володимир Зеленський зірвався на одному з головних соратників Петра Порошенка Артура Герасимове.

Депутат від «Європейської солідарності» Артур Герасимов зі свого місця кричав спікеру Верховної Ради Дмирию Разумкову, що той нібито неточно висловився щодо предмета голосування.

Президент Володимир Зеленський вже не витримав і крикнув з обуренням у відповідь російською: «Ну сказав (неточно). А чого ви кричите постійно? П* *дець»

Спалах гніву президента стався прямо перед голосуванням. Така реакція з боку президента України сподобалася народним депутатам, які почали бурхливо плескати в залі Верховної Ради.