«Дopoгi укpaїнцi, знaю, щo cepeд нac, xтo пiдтpuмує Пpeзuдeнтa є тaкi, xтo в чoмуcь poзчapoвуєтьcя, тoму caмe для Вac я пuшу цe звepнeння!»

Дорогі українці, знаю, що серед нас, хто підтримує Президента є такі, хто в чомусь розчаровується , тому саме для Вас я пишу це звернення.Браслет тонометр. За 399грн.

Знаю, що суттєві покращення не відбулися, як цього очікувала більшість, але вони є, хоч і не так відчутні.

Найбільш відчутно те, що Президент реально зацікавлений у закінченні війни на сході України, на відміну від попередньої влади.

Ми бачимо прогрес у Мінську, а також всі зрозуміли, що вперше отримали Президента, який піклується про своїх громадян в кожному кутку світу, приклад тому сотні звільнених полонених.

Звичайно, вже всі ми розуміємо, що у команду Президента потрапили люди, які зовсім не зацікавлені в розвитку нашої країні і, повірте, Президент про це знає і незабаром нас очікують значні зміни в команді «Слуга Народу».

Сьогодні проти Президента об’єдналися всі олігархи та абсолютно всі засоби масової інформації. Телебачення цілодобово виливає гори бруду і фейків стосовно Зеленського і як ви помітили, сьогодні проти нього об’єдналися «націоналісти» Порошенко, Тимошенко і проросійський Медведчук, які нічого спільного у своїх поглядах не мають, але саме вони РАЗОМ роблять все, щоб знищити Президента…

А ви не задумувалися чому ? Чому вони так бояться Президента ? Якби Він працював на олігархів, мабуть ЗМІ лише б його вибілювали, але ми спостерігаємо зворотнє.

Причина в тому, що Він оголосив війну олігархам і пішов проти системи !

Його підставляє оточення з команди, але ми, українці, не маємо жодного морального права його підставити, а навпаки, ми повинні підставити йому плече і стати союзником у цій війні проти тих, хто довів країну до зубожіння.

Чим більше ви читаєте бруду, фейків і неправди проти Зеленського , тим більше ми маємо його підтримувати !!! Чи може ми поведемося на брехню з телеканалів олігархів і повернемо до влади попередників?

Особисто я з Президентом від початку і буду підтримувати його до кінця!!! Тільки так ми переможемо олігархів і всю цю нечисть, яка тільки і мріє, щоб знищити Україну !!!

Тепер про головне, про підняття економіки, чому воно не таке стрімке ?!!! Зробив аналітику, цифри і таке подібне, але вирішив все це відкинути і пояснити Вам життєвим простим прикладом.

Моя сім’я будувала будинок, у нас був план, зібрані гроші і всі матеріали …

Маючи все необхідне ми завершили будувати будинок лише через півтора роки з моменту початку.

Запитаєте до чого це , в чому логіка ? Відповідаю, логіка в тому, що як можна підійняти країну і на чому, яка на відміну від моєї будови немає жодних матеріалів для будівництва, бо їх просто розікрали за 28 років незалежності, а все що залишилося, дограбовують чиновники.

Тепер щоб розпочати цю будівлю, в даному випадку будівлю країни нашої мрії, нам потрібно знайти ресурси шляхом залучення інвестицій, знищення корупції, а це не відбувається за один день…

Ми будували будинок півтора року, маючи усі необхідні ресурси. Країну, яка розграбована, зґвалтована і доведена до зубожіння за декілька місяців побудувати НЕРЕАЛЬНО..

Сьогодні Володимир Олександрович робить все можливе, щоб залучити інвестиції і повністю подолати корупцію. Як мінімум я переконаний в одному, що наш Президент гідна людина, яка виведе країну на новий, раніше не бачений нам рівень, а наша країна стане однією з найрозвинутіших в Світі, принаймні у нас для цього є найголовніший фактор, а це чесний і порядний гарант, який думає про свій народ та про свою країну.

Українці, сьогодні, коли проти Зеленського об’єдналися вороги українців , ми , народ України, маємо бути поруч з ним і він повинен це відчувати, що за його плечима стоїть нація, з якою можна втілювати навіть неможливе в можливе, так само, як ми відчуваємо , що за нами стоїть найкращий в історії Президент, яким ми пишаємося.

Якщо ви ще не повелися на пропаганду олігархів, прошу Вас підтримати зараз Володимира Олександровича, а саме — поставити #like 👍 і обов’язково зробити #repost🙏🏻 ціє публікації . Давайте покажемо Президенту, що ми завжди з ним 💚 !

Дуже сподіваюся, що нас є мільйони ❗️

Всіх однодумців, чекаю у друзях, долучайтеся до мене Andrii Kozak

джерело