Донбас покинув російський світ, показові кадри: «Замотали в кокон»

В інтернет-мережі з’явилося фото інсталяції в окупованому районі Донбасу, яка символізує кінець «російського світу»

Знімки опублікував журналіст Денис Казанський у себе в Twitter.

«Замотаний в кокон Ленін в Пролетарському районі Донецька. Цікаво, навіщо це зробили? Обстрілів у цій частині міста немає. ДК “Горького” на задньому плані був покинутий ще до війни. Дивна інсталяція», – йдеться в повідомленні.

Звернемо увагу, що користувачі мережі відреагували на ситуацію їдкими глузуваннями.

«Подивилися Мумію», «Сучасне мистецтво. Діра», «комунізм мертвий», «його переробляють в вічно молодого і бухого КурМаршала», «По-перше, це красиво», «Замотали, одягли, мерзне Ілліч. Ну люблять вони свою, в сенсі рабсейскую мумію», «щоб не холодно було членину», – пишуть вони.

Як повідомлялося раніше, терористи «ДНР» відловлюють підлітків з новими українськими паспортами. Місцеві жителі в соціальних мережах скаржаться на терористів ДНР. Окупанти на блокпостах на лінії розмежування знімають відбитки пальців і фотографують в анфас і профіль підлітків, переважно хлопчиків.

«В вытяге до ID-картки (український ID-паспорт можна отримувати з 14 років) немає прописки. Як, втім, зараз майже у всіх дітей, які проживають тут, а отримали українські паспорти. Тому відразу завели в окрему кімнату, заповнили форму в комп’ютері – де живе, де навчається і т. д. Зняли відбитки і фото, сказали зробити адресну довідку в “ДНР” і з нею їздити”, — пише користувач Катерина.

В цей же час у дітей, які не отримали нові українські паспорти, таких проблем не виникає:

«У мене теж є син. І скільки їздимо, ніхто не брав відбитки пальців у нього»,- пише інший користувач.

Місцеві жителі відзначають в соціальних мережах, що спостерігається відносне скорочення черг на КПП ДНР на лінії розмежування. Найбільша черга тільки в Горлівці.