Гривня в нашій країні ставати дорожче через виведення капіталів з України “справжніх господарів країни”, але поки валюта в Україні є. Але коли потрібно повертати гривневі борги по облігаціях населення, вона починає просідати. І два майдани, які відбулися в нашій країні не зламали цю систему, а надломили. 

Про це передає replyua.net .

Про це у своєму блозі пише ізраїльський політичний експерт  Соломон Манн . 

Експерт зазначив, що той хаос, який був створений тільки монетарній системі, дав можливість гривні хоч трохи зміцнитися, через потребу олігархів у виведенні коштів на закордонні рахунки гривня зупинила своє падіння і тримається на високому рівні. Хоча аналітики роблять оцінку гривні в 45-48 грн за 1 долар. МВФ в свою чергу оцінює гривню ще нижче: за 1 долар треба давати 91-96 гривень. 

Вся різниця, дістається з кишень народу і пускається на збагачення «пташенят гнізда кучмового». «Тому я розумію недадвно подану петицію про знищення гривні і зробити національною валютою України долар США», – резюмував експерт. 

Нагадаємо, що в середу, 7 серпня, на офіційному сайті представництва президента України Володимира Зеленського була зареєстрована  петиція  до глави держави з проханням змінити національну валюту країни.

Автор звернення Сергій Андрощук розмістив своє звернення під №22 / 068866-еп, в якому просить Зеленського ввести в ужиток американський долар замість гривні, передає  112 канал .

Ініціатор зазначає, що грошова реформа в Україні необхідна через нібито нестабільності національної валюти тому гривня вимагає заміни на більш “стійкі” грошові знаки.

Автор звернення до Володимира Зеленського зазначає, що в зв’язку з цим також виникла необхідність проведення перерахунку тарифів і цін, пенсій, стипендій та заробітної плати громадян в долари. Крім того, перерахунок буде потрібно і засобів на рахунках українських установ і підприємств, а також вкладів громадян в банках.