Добкіна зірвало по повній: візьму за ноги та ввалився по голові. Ще щоб і “черноволіхі” там були

Колишній мер Харкова і екс-нардеп Ради VIII скликання Михайло Добкін вирішив висловити в соцмережі все, що йому наболіло і поділився своєю головною мрією.

Добкін

Добкін
Добкін

Свою емоційну промову з приводу недавніх публічних висловлювань журналістів Остапа Дроздова і Богдана Кутєпова він опублікував на своїй сторінці в Twitter.

“Хочеться взяти за ноги Остапа Дроздова і з усього розмаху вдарити ним по голові Богдана Кутєпова. І щоб все це в студії Прямого каналу, заповненого всякими Сюмар, Висоцького, Найєм з іншими черноволіхамі. Так під коментарі, ламаною українською Ганапольского. Ех, мрії ! “, – написав він.

Але в коментарях до посту практично не знайшлося тих, хто був готовий підтримати Добкіна. Користувачі почали засипати екс-нардепа уїдливими жартами. У мережі почалася справжня перепалка. Більш того, Добкін дозволяв собі відповідати нецензурними словами, чим ще більше розлютив користувачів.

Відзначимо, Остап Дроздов – український письменник, журналіст, блогер і телеведучий. Богдан Кутєпов також є журналістом, з 2013 року працює на Hromadske.ua і був автором багатьох телевізійних розслідувань.

Раніше Нyser інформували, що Михайло Добкін, гаряче любить русскій мір, потрапив у черговий гучний скандал. Він намагався потрапити на територію РФ на мотоциклі, проте російські прикордонники його прагнення не розділили і просто розгорнули на кордоні, попередньо знявши відбитки пальців і отримавши іншу інформацію.

Нагадуємо,  з’явилися яскраві фотожаби на Ляшка, Добкіна і інших. У багатьох користувачів буквально відкрилося нове дихання, і вони створюють цілий потік нових смішних картинок про всіх політиків Верховної Ради.

Також,  в мережі обговорюють фотографії екс-міністра охорони здоров’я. Після пластики Раїсу Богатирьову не впізнати! За фото можна чітко побачити, як змінився овал обличчя і підборіддя Богатирьової.