“До тебе ніхто не приїде”: Порошенко жорстко розкритикував Зеленського

Чинний Президент Петро Порошенко розкритикував намір переможця президентських виборів Володимира Зеленського надавати росіянам українське громадянство.

Про це він заявив у понеділок, виступаючи в Українському католицькому університеті у Львові, передає “Українська правда”.

“Ми не будемо сприймати, що хтось росіянам зараз буде надавати святе українське громадянство. Ми нікому не дамо загубити Україну”, – повідомив він.

“І ми нікому не дамо можливості, щоб нас купили за газ. Бо головне, що вони зараз намагаються запропонувати – що в Україні буде дешевший газ”, – додав Порошенко.

Він також застеріг Зеленського від зустрічі з президентом РФ Володимиром Путіним.

“Якщо ти поїдеш на зустріч із Путіним, до тебе більше ніхто з тої коаліції світової, яку ми дбайливо створювали 5 років, не приїде, ти її зруйнуєш. І залишиш Україну сам на сам з агресором. А потім тобі залишиться лише стати на коліна і визнати капітуляцію”, – заявив він.

“Своєчасно підкажемо, як не ставати на коліна, бо ми вміємо не ставати. Своєчасно підкажемо, як треба берегти наших союзників і партнерів. Своєчасно підкажемо, як не продатися за 30 срібняків газу, які точно обдурять, ми це знаємо. Бо ще Бісмарк казав, що угоди з Росією не варті паперу, на якому вони написані, почитайте”, – зазначив він.

Редакція сайту не несе відповідальності за зміст блогів. Думка редакції може не збігатися з авторською.