До смерті наляканий Лукашенко пішов на крайні заходи

Президент Білорусії підозріло ставиться до свого оточення. На думку експерта, Олександр Лукашенко боїться повторити долю колишнього лідера Киргизії Алмазбека Атамбаєва.

Білоруський лідер уважно стежить за долею екс-президента Киргизії Алмазбека Атамбаєва, пише ЗМІ .

Політика звинувачують в скоєнні 12 тяжких злочинів, в їх числі – вбивство, організація масових заворушень і захват заручників. Операція із затримання була схвалена чинним главою держави Сооронбай Жеенбекова.

Головною проблемою для Олександра Лукашенка на даний момент є вибір гідного наступника, який в майбутньому допоможе йому уберегтися від кримінального переслідування. «Якийсь час назад оглядачі припускали, що глава держави стане готувати до публічної політичної кар’єри старшого сина Віктора, просунувши в губернатори або віце-прем’єри. Але цього не сталося », – зазначив політичний оглядач Олександр Класьковський. 

 

На його думку, президент Білорусії хоче продовжити свою владу на максимально можливий термін і для цього перебудовує всю політичну систему. «І на цей наркотик людина, правлячий Білоруссю вже чверть століття, схоже, підсів капітально», – продовжив свою думку експерт.

Матеріал доповнюється …