Дівчина, яка мріяла стати схожою на Джолі, тепер нагадує труп

Дівчина з Ірану зробила 50 операцій, щоб стати схожою на свого ідола Анджеліну Джолі.

Цукор Табар прославилася на весь світ після того, як вирішила виконати головну мрію – стати схожою на голлівудську легенду Анджеліну Джолі. Дівчина гордо називає себе найбільшою фанаткою актриси, тому була готова піти на все заради цього.

Джолі, цукор Табар
Фанатка Джолі зіпсувала зовнішність операціями

Як з’ясували журналісти бельгійського сайту  Sud Info , 21-річна Табар з Тегерана перенесла 50 операцій всього за кілька місяців. Ця інформація не була офіційно підтверджена самою дівчиною, адже, можливо, її незвичайна зовнішність – результат макіяжу або навіть протезування.

Цукор Табар також дотримувалася дієти для підтримки своєї ваги в 40 кілограмів. За умови, що зростання її становить близько 160 сантиметрів, лікарі називають його небезпечно низькою вагою.

У 2018 року кількість передплатників на сторінці Табар в  Instagram  перевищувало 300 тисяч, однак зараз мікроблог дівчата видалений.

Джолі, цукор Табар
Джолі, цукор Табар

Прикмети на 21 вересня – Різдво Пресвятої Богородиці: правила і заборони святого дня

Дивись відео про історію кохання Анджеліни Джолі і Бреда Пітта:

Також читай про те, що для численних прихильниць і шанувальників Тіна Кароль є не тільки улюбленою співачкою, а й справжньою іконою стилю. Шанувальники відзначають: вона вміє показати себе у всій красі, а при цьому не використовує тону гриму і «павині» наряди для того. Однак хіба не всі артисти виглядають бездоганно на сцені і зустрічах із засобами масової інформації?