Дітей без щеплень не пускатимуть до шкіл та садків

Дітей, які не матимуть обов’язкових щеплень, не будуть допускати до навчання у садках та школах.

Це заявили глава Міністерства освіти і науки Лілія Гриневич та виконуюча обов’язки міністра охорони здоров’я Уляна Супрун під час прес-конференції.

Перед школою дитина повинна пройти

  

Які обстеження має пройти дитина перед школою профілактичний огляд у педіатра чи сімейного лікаря, а також оновити Карту профілактичних щеплень (довідка форми № 063/о), якщо дитина отримала нові щеплення.

Це вакцини від 10 інфекційних хвороб: гепатиту B, туберкульозу, кору, паротиту, краснухи, дифтерії, правця, кашлюку, поліомієліту і хіб-інфекції.

Календар профілактичних щеплень для дітей та дорослих

Календар профілактичних щеплень для дітей та дорослих

13 серпня Уляна Супрун вкотре запропонувала зібрати засідання РНБО щодо невеликої кількості невакцинованих дітей та дорослих в Україні.

Уляна Супрун
“ Виглядає, що досі немає розуміння, що вакцинація є не менш важливою, ніж забезпечення військовослужбовців зброєю чи впровадження стандартів НАТО. Без колективного імунітету і вакцинації як пріоритету перших осіб країни — ми не зможемо захистити Україну. Без розгляду питань щодо імунопрофілактики на засіданні РНБО з відповідними рішеннями, теза про цінність людського життя залишатиметься лише декларацією, не підкріпленою конкретними діями”.