“Депутати “вс*алися””: Савченко розкрила план держперевороту

“Депутати “вс*алися””: Савченко розкрила план держперевороту

 

Позафракційний нардеп Надія Савченко заявила, що не збиралася здійснювати замах на українську владу, а хотіла, щоб депутати почитали характеристики мінометів, передає Корупція.Інфо

 

Наговоривши стільки абсурду, а вам дійсно будь-який експерт скаже, що це нереально для виконання, будь-які ці фантастичні теорії, як там Луценко говорив, “а тих, хто вижив – добивати автоматами”. Я наговорила це для того, щоб потім Луценко відповів мені на мою заяву, на моє депутатське звернення – чому народні депутати мають право вчиняти злочин, а прокуратура не має права зупинити цей злочин, тобто злочин треба зробити“, – заявила вона під час засідання Апеляційного суду Києва з розгляду скарги адвокатів.

За словами нардепа, злочину, а також наміру його здійснити, не було.

Тому що все було під контролем, принаймні, тих же осіб, які були приставлені до мене. Може, сподівалися, що я зроблю-таки злочин, але я не настільки дурна, але злочину не було і ніколи б не було”, – сказала Савченко.

 

Крім того, вона назвала арешт результатом “страху” Верховної Ради.

Я думала, що суд буде вище їх, що якщо депутати “вс*алися”, то судді у нас безстрашні, і не стануть піддакувати народним депутатам, які спочатку “морозились” – “ні, ні, ні”, а потім різко з жахом натиснули кнопки – “так, так, так”. Чому? Тому що їм страшно“, – пояснила підозрювана.

Нардеп додала, що хотіла, щоб українські депутати почали читати тактико-технічні характеристики мінометів.

Для чого була написана саме така картина сюрреалізму з мінометами – тому що, коли був Майдан, у нас була вогнепальна зброя, потім у нас почалася війна. Це було набагато гірше видовище, яке ніхто з депутатів особливо не побачив, президент тим більше. Мені дуже хотілося, щоб вони відчули на словах, а за слова народного депутата не судять, щоб вони відчули, що, коли вони говорять, що в залі є вагітні жінки, то на окупованому Донбасі були тисячі вагітних жінок, які більше ніколи не народять дітей, для того, щоб б вони відчули і почали хоча б читати ТТХ”, – заявила вона.

На її думку, злочини, в яких її звинувачують, не є тероризмом.

“Якщо говорити про інкриміновани мені злочини – це не терористичний акт. Якщо ви мене послухаєте, то я поясню, в чому законна пастка, оскільки їх в законах багато. Тому що, коли народний депутат скоює злочин, натискаючи кнопку за той чи інший закон, дуже багато лобістських рядків внесені до законів України”, – резюмувала Савченко.