«Дедушка с фейковой звездой Героя Украины — это комично. Пока не задуматься, что такое современное украинское казачество» — Казанський про таємниці Юрія Кармазіна

Козацтво в Україні давно перетворилося на мафіозну структуру, яка хоч і не надто впливова, але має достатньо можливостей, щоб брати участь у корупційних схемах і отримувати мільйони бюджетних коштів. Про це заявив журналіст Денис Казанський у Facebook, описавши кілька показових випадків, зазначають Патріоти України.

«Вже всі посміялися з Кармазіна? Дідусь у формі диктатора з бананової республіки з фейковою зіркою Героя України на грудях — це, звісно, комічно. Але тільки доти, доки ви не замислюєтеся над тим, що ж таке насправді сучасне українське козацтво…

Навіть та уривчаста інформація, яка сьогодні доступна у відкритих джерелах, дозволяє скласти уявлення про те, що ховається за бутафорськими мундирами і значками», — пише він.

Як стверджує Казанський, самі козачі організації, як правило, неприбуткові лише на перший погляд.

«Наприклад, одна з найбільших козацьких організацій України — «Українське реєстрове козацтво» є засновником ТОВ «Господарсько-комерційний центр українського реєстрового козацтва», яке в свою чергу вже є цілком звичайною комерційною компанією. Це ТОВ не раз світилося в різних сумнівних операціях. Наприклад, у 2011 році «Київпастранс» заплатив козакам 34 млн грн (близько 8 млн доларів) за деталі для трамваїв. Погодьтеся, цей жарт буде крутішим за бутафорські ордени на грудях гетьмана Кармазіна. А ось уже 2015 рік. Все те ж ТОВ «ГКЦ УРК» займається поставками антрациту з окупованих територій на територію, підконтрольну Україні (тоді це ще було можна)», — пише блогер.

«Погодьтеся, тепер Кармазін в ролі генерала Алладіна виглядає вже не так смішно. Багато людей погоджуються зображати єб*ната і за менші гроші. До речі, сам Кармазін досить відверто пише про цілі козацтва. Якщо відкинути весь бутор і залишити суть, то воїнство Кармазіна хоче «виділення фінансування для діяльності козацьких організацій» і «входу до влади». Так що сміх сміхом, але за булаву і значки з магазину «Український сувенір» для пана гетьмана цілком можливо доведеться заплатити нам із вами», — резюмував Казанський.