Черкаська ОДА в облозі! Порошенко не захотів розмовляти з народом і просто втік із міста (ВІДЕО-НАЖИВО)

Після кривавої бійки в центрі Черкас після виступу Петра Порошенка активісти “Нацкорпусу” зібралися протестувати біля ОДА.
Зазначимо, що також частина активістів хотіла штурмувати місцевий телеканал, де мав відбутися ефір із Президентом, втім, його ніби-то скасували, тож наразі представники «Нацкорпусу» збираються біля Соборної площі.

До активістів вийшов начальник Національної поліції в Черкаській області Валерій Лютий. «Я хочу попросити, щоб не було порушень громадського порядку», — сказав він та покинув Соборону площу.

Після сутички, що сталася в центрі Черкас між активістами та правоохоронцями, за попередньою інформацією 12 осіб отримали травми.
Про це інформують на сторінці UA: Черкаси у “Фейсбук“. В обласній лікарні наразі перебуває 12 травмованих. За словами головного лікаря закладу Олександра Дудника, більшість травмованих – поліцейські.

Вони потрапили в офтальмологічне відділення із травмами очей, обличчя. Один постраждалий із черепно-мозковою травмою. Його перевели в реанімацію.

Ступінь важкості травм лікарі обіцяють повідомити згодом. Президент України Петро Порошенко скасував запис інтерв’ю на місцевих телеканалах.
Спочатку інтерв’ю планувалось до виступу біля “Дружби народів”. Опісля його перенесли. – Уже після виступу біля “Дружби народів” стало відомо, що інтерв’ю взагалі не буде, – сказав журналіст, що мав брати участь у записі.

НАЖИВО!
Біля Черкаської ОДА. Президент не захотів розмовляти з народом і ницо втік із міста. Тому
Національний Корпус прийшов до губернатора Черкас Олександра Вельбівця вимагати
пояснень.

ВІДЕО СУТИЧОК:

Джерело

Залишити відповідь