Бунт в Москві переростає в бойню, сотні затриманих, пролилася кров: страшні кадри

Бунт в центрі Москви набирає обертів, затриманих з кожною годиною все більше, серед них ворог Володимира Путіна.

До будівлі мерії Москви на Тверській вулиці в центрі столиці стягнули поліцію. Там очікувалася неузгоджена з владою акція з вимогою реєстрації незалежних кандидатів на виборах у Мосміськдуму. Пізніше в центрі почалися затримання – незважаючи на те, що сам мітинг ще не стартував.

Так, на тлі анонсованого на 27 липня мітингу на підтримку незалежних кандидатів в Мосміськдуму російські силовики затримали біля мерії Москви вже понад 500 осіб.

Свідки того, що відбувається повідомляли, що на Тверській вулиці почалися проблеми з мобільним зв’язком, – кореспонденти скаржаться на складності при відправці фото і відео з місця подій.

Серед затриманих – юрист Фонду боротьби з корупцією Любов Соболь, яку разом з іншими опозиційними кандидатами влади РФ не допускають до участі в місцевих виборах.

Ще одним затриманим був опозиціонер Ілля Яшин, кандидат в депутати Мосміськдуми. Його затримали після нічних обшуків в його квартирі. Про це сам Яшин повідомив в ніч на 27 липня на своїй сторінці в Facebook.

Також він додав, що після обшуку його допитали прямо в квартирі, після чого посадили в автозак і доставили у відділ поліції г.Троицк.

«Припускаю, що тут, подалі від центру Москви, мене відправлять під адміністративний арешт», – додав Яшин.

Соратники Яшина припускають, що судити опозиціонера будуть по ст.20.2 КоАП РФ «Порушення встановленого порядку організації або проведення зборів, мітингу, демонстрації, ходи або пікетування», за участь у зустрічі з виборцями 14 липня біля будівлі мерії Москви, в результаті чого можливий арешт до 10 діб.

Вранці 27 липня обшуки також провели в іншого кандидата в депутати Мосміськдуми, Юлії Галямін, раніше слідчі заходи пройшли в її передвиборчому штабі.

На затриманих на вулиці Тверській складають протоколи за частиною 5 статті 20.2 КоАП, повідомляє адвокат «Правозахисту Листівки» Анрі Циськарішвілі з ОВС по району Південне Тушино.

Ця частина статті не Арештні. Покарання – штраф від 10 до 20 неоподатковуваних мінімумів доходів громадян або до 40 годин обов’язкових робіт.

джерело