Будуть підпалювати? Під будівлю МВС принесли каністри

Кілька десятків громадських активістів принесли каністри під будівлю Міністерства внутрішніх справ. Про це з місця події повідомляє кореспондент видання Інформатор.

Акцію громадяни організувати в знак протесту проти бездіяльності правоохоронців, які не розслідують напади на громадських активістів.

«Після Революції Гідності в Україні посилився тиск на громадян за їх громадську діяльність, напади та навіть убивства стали дуже поширеним явищем. Повний саботаж поліції дозволяє злочинцям безкарно продовжувати влаштовувати розправи над неугодними», – йдеться в анонсі заходу. 

Зокрема, активісти вимагають від правоохоронців розслідувати напад на галерею «Дукат» Леоніда Комського. Каністри, за їхніми словами, символізують спробу підпалу галереї.

Варто нагадати, що раніше повідомляли про те, що 7 листопада в Херсоні прощалися з активісткою Катериною Гандзюк. Вона померла після 3 місяців лікування у столичному опіковому центрі 4 листопада. Прощання проходило у приміщенні Палацу студентів і молоді на вулиці Перекопській,158. 

Залишити відповідь