Боже чудо! Заворотнюк вийшла з коми і пішла на поправку! Молитви знахаря допомогли

Артистка Анастасія Заворотнюк вийшла з медикаментозної коми. У мережі впевнені: не обійшлося без допомоги вищих сил.

Анастасія Заворотнюк

Протягом останнього тижня увага ЗМІ та інтернет-громадськості прикута до стану здоров’я російської актриси Анастасії Заворотнюк, у якій медики діагностували четверту ступінь раку головного мозку.

Сім’я знаменитості навідріз відмовилася давати коментарі щодо ситуації з її лікуванням, але інсайдери, раз у раз розповідають нові подробиці. Так, днями в російських ЗМІ з’явилася інформація, що мати Анастасії, народна артистка РФ Валентина Заворотнюк була помічена по дорозі до церкви. При цьому настоятель храму, який знаходиться в селищі Крекшино, підтвердив цю інформацію. За його словами Валентина Борисівна досить часто відвідує церкву і молиться за здоров’я Анастасії.

А ось джерело з близького оточення сім’ї повідомив, що священнослужитель, до якого звернулася мати зірки, займається знахарством і цілком можливо, що саме його молитви посприяли тому, що після медикаментозного лікування вона вийшла з коми і вже не в критичному стані.

У зв’язку з поліпшенням стану артистки, в лікарні була подвоєна охорона, щоб не пропустити журналістів. В одному з телеграм-каналів повідомлялося, що Заворотнюк вийшла з коми і почала дихати самостійно. Тепер її стан оцінюється не як критичний, а як тяжкий.

Анастасія Заворотнюк з мамою

Раніше наш портал писав про те, що  ЗМІ зняли на камеру змученого чоловіка важко хворий Заворотнюк.  В одній з московських клінік був помічений Павло Чернишов, який намагався приховати обличчя за козирком кепки. 

І розповів про те, що  дочка Анастасії Заворотнюк зробила гучну заяву.  Старша дочка актриси гнівно звернулася до представників тих ЗМІ, які роблять славу на горі їх сім’ї і побажала їм “щастя і здоров’я”.