Бoрoтьба петuцій: за Зeлeнського застyпuвся народ. Ніякої відставкu! Вu підтpuмyєте?

Українці не хочуть мириться зі скандальною петицією про відставки президента Володимира Зеленського та масово реєструють інші петиції про скасування результатів петиції за відставку Зеленського, яка набрала голоси менш ніж за добу.

Як відомо, президент зобов’язаний розглянути петицію, що набрала протягом трьох місяців 25 тисяч голосів.

На даний момент, на сайті президента зареєстровано понад 10 петицій проти прохання про відставку Володимира Зеленського, яке за добу набрало майже 35 тисяч голосів. Всі ці петиції опубліковані у четвер, 23 травня.
Велику підтримку набрало прохання, внесену Леонідом Яценко.

«Пропоную скасувати петицію №22 / 053360-еп За відставку Президента України Володимира Зеленського», яка організована корупціонерами і цими ж корупціонерами підписується. Шановний Володимире Олександровичу! Народ України з Вами! Ми підтримуємо обраний Вами шлях на знищення корупції. Будь ласка, сміливо працюйте, робіть більш радикальні кроки, нас очікує дуже запекла боротьба », – йдеться в документі .

Нагадаємо, раніше за відставку Володимира Зеленського з поста Президента України вже зібрано достатню кількість підписів – на третину більше необхідного числа. Тепер петицію за відставку повинен буде розглянути сам Зеленський.

Як повідомляв портал Бомба , слідом за петицією про складання повноважень новообраного президента України Володимира Зеленського на сайті президента України з’явилася ще одна , яка стосується одного з недавніх призначень гаранта. Так, ініціатор Качор Андрій Володимирович вимагає звільнити Андрія Богдана з посади глави Адміністрації президента.