Бомба вибухнула! Найближчий поплічник Порошенко заговорив

У Солом’янському суді Києва Дмитро Крючков, який останнім часом перебував у Німеччині, але 15 квітня був екстрадований в Україну і відразу ж був затриманий НАБУ, закінчилося більш ніж двогодинний виступ підозрюваного.

Зокрема підозрюваний, заявив:

«Я є власником компанії« енергомережі »лише на 25%, решта 75% має офшорна компанія. Про те, що це за компанія знає Юрій Буглів. Він армійський друг Петра Порошенка », – такими словами завершив свій виступ Дмитро Крючков.

Дмитро Крючков також, звинуватив директора НАБУ Артема Ситника в отриманні $ 500 млн хабара від ХК «енергомережі», власником якої був підозрюваний.

«Пан Ситник дійсно від нас отримував півмільйона доларів за сприяння в слідстві», – заявив Крючков. За словами Крючкова, справу стосовно Ситника за отримання хабара і перевищення повноважень було відкрито давно. Він вважає, що про цю справу відомо генеральному прокурору Юрію Луценку. Крючков також вважає, що справу стосовно нього відкрито за дорученням президента Петра Порошенка. За його словами, екс-генпрокурор Віктор Шокін відмовився відкрити справу, а розпочав кримінальне розслідування спеціалізований антикорупційний прокурор Назар Холодницький.

Нагадаємо, через компанію «Енергомережа» перекачували величезні суми грошей з державних підприємств по енергетиці. Як свідчить Дмитро Крючков, займалася цю схему Банкова – через нардепа Ігоря Кононенко, який є довіреною особою Петра Порошенка.

Президента Петра  Порошенка, також звинуватили в організації рейдерського захоплення і зупинки роботи одного з основних конкурентів президентської корпорації Roshen – Житомирської кондитерської фабрики «ЖЛ». Про це заявив американський бізнесмен, власник фабрики «ЖЛ» Ігор  Бойко .

У мережі стрімко набирає перегляди відео, в якому детально розказано, хто і за чиїм наказом здійснив розбійний захоплення кондитерської фабрики в Житомирі і зупинив роботу підприємства. Менш ніж за дві доби відеоролик в Facebook переглянули понад мільйон українців.

У відео фігурують прізвища високопосадовців, зокрема, виконавцем захоплення називають народного депутата Сергія  Пашинського , а безпосереднім замовником – президента Петра Порошенка.

«На особистій зустрічі глава РНБО Турчинов по секрету сказав, що наказ захопити фабрику Пашинський отримав особисто від Петра Порошенка», – каже власник фабрики Ігор Бойко.

У відео докладно розказано, що передувало захоплення фабрики. Головною причиною стало стрімке розвиток житомирської фабрики і перше місце з експорту солодощів, значне випередження за цим показником кондитерської корпорації Roshen.

У коментарях українці вимагають відповіді по цій ситуації від НАБУ, САП, ГПУ, ДБР і МВС. Людям незрозуміло, чому фабрика понад три роки перебуває в руках бандитів. Жоден правоохоронний орган за дві доби не прокоментував відео і ситуацію з захопленої Житомирської кондитерською фабрикою.