Бойка призначили заступником міністра енергетики

Уряд ухвалив низку кадрових рішень, у тому числі Юрія Бойка призначив заступником міністра енергетики та захисту довкілля, а Інну Голованчук — заступником міністра з питань реінтеграції тимчасово окупованих територій України.

Про це представник Кабміну у Верховній Раді Василь Мокан повідомив у Facebook.

«Кабмін сьогодні на засіданні ухвалив низку кадрових рішень: призначили Бойка Юрія Миколайовича заступником міністра енергетики та захисту довкілля України; Голованчук Інну Олександрівну — заступником міністра з питань реінтеграції тимчасово окупованих територій України», — написав Мокан.

За його словами, Микиту Лагутіна призначено заступником голови Державної служби України з безпеки на транспорті, а Володимира Бучка — державним секретарем Міністерства інфраструктури України.

До цього Лагутін , згідно з рішенням уряду від 22 квітня цього року, працював заступником голови Державного агентства інфраструктурних проєктів України.

А Бучко раніше обіймав посаду заступника директора департаменту — начальника управління з питань дозвільно-ліцензійної діяльності Департаменту з питань управління відходами, екологічної безпеки та переходу до кругової економіки у Міністерстві енергетики та захисту довкілля.

Уряд також призначив Германа Галущенка, який в 2011-13 роках був директором департаменту судової роботи Мін’юсту, віцепрезидентом державного підприємства «Національна атомна енергогенеруюча компанія «Енергоатом», а співвласника ТОВ «ДЕЛФІ КАПІТАЛ» та Delphi Worldwide LLP, власника Delphi Ventures Limited та ТЕРРА ЕНЕРДЖІ Якоба Хартмута — віцепрезидентом цього ж підприємства.

Залишити відповідь