Богдан в обіймах гарячої блондинки пустився у всі тяжкі: «застукали вночі в», фото потрапили в мережу

Главу Офісу президента Андрія Богдана спіймали відпочиваючим після трудового тижня

Видання « Країна » помітила найближчого соратника Володимира Зеленського на танцювальному фестивалі в Києві. За ніч Андрій Богдан встиг розважитися відразу в декількох місцях.

Так ввечері 16 серпня глава ОП відвідав танцювальний фестиваль «Білі ночі», який провели на київському Арт-заводі «Платформа», розташованому неподалік від станції метро «Лісова». Там чиновник зайшов на кілька сцен, де грали діджеї.

Журналісти виявили Андрія Богдана і на фуд-корті. Близько другої години ночі його потурбували фанати. Глава ОП з ними з радістю сфоторафіровался. При цьому чиновник перебував під захистом мінімум двох охоронців, як зазначили представники ЗМІ.

До того, як піти на танці, Андрій Богдан разом зі своєю дівчиною Анастасією Слічна покурили кальян в одному зі столичних закладів. Компанію їм склав хокеїст і помічник народного депутата Петро Волощенко курили кальян в одному із закладів Києва. Раніше компанія в такому ж складі потрапила в об’єктиви журналістів на пляжі в Одесі.

Петро Волощенко опублікував спільну фотографію з Богданом і Слічна на своїй сторінці в Facebook. Він натякнув на вельми тісні відносини з супутниками коротким описом: «Вечір з близькими друзями».

Раніше Владимиp Зеленський віддав розпорядження про нове призначення для Андрія Богдана. Так президент віддав главі Офіа посаду голови комісії державних нагород та геpальдікі. Указ набув чинності 13 серпня.

Відомо, що до складу комісії увійшли 14 осіб. Примітно, що Андрій Богдан зберіг свій пост в ОП.

«Крім керівника комісії Богдана, заступником голови комісії призначили заступника апаpата Офісу президента України Олексія Дніпpова. Секpетаp комісії – Андpей Осідак – він очолив Депаpтаменту за громадянством, помилування, держнагород ОП », – йдеться в повідомленні.