Богдан поставив Кличко на місце на очах у всіх, гримить скандал: «Ви не вмієте…»

Андрій Богдан почав перепалку з Віталієм Кличком через управління бюджетом Києва

Заступник президента Андрій Богдан поставив главі Києва Віталію Кличку незручне питання, в ході якого з’ясувалося, що бюджет столиці України досить високий, щоб змінити рівень життя киян. Перепалка відбулася під час ефіру ток-шоу Савіка Шустера “Свобода слова” на каналі “Україна”.

Богдан пояснив, як, на його думку, потрібно правильно розпоряджатися бюджетом столиці.

“Знаєте, скільки бюджет міста Прага? 2 мільярди 800 мільйонів доларів. А знаєте, скільки бюджет міста Києва? 2 мільярди 200 мільйонів доларів. Де наша Прага?”, – поцікавився Богдан.

Віталій Кличко відповів, що за чотири роки бюджет Києва виріс до 60 мільярдів гривень.

“Ну ось, бачите, ви вмієте заробляти, але не вмієте витрачати … Ви залишаєтеся мером Києва. Просто з’являється людина, яка вас контролює. Ви, з одного боку, самі приймаєте рішення, куди платити, і самі контролюєте — правильно, вчасно, чи достатньо, або можна ще додати. Але, коли з’являється людина, яка з боку приходить і контролює вас, ви вже заперечуєте, вам це не подобається … “, – зазначив Богдан.

У свою чергу, ведучий програми Савік Шустер уточнив, чи має право призначений чиновник контролювати обраного на виборах людини.

“У нашому суспільстві витрачання коштів завжди треба контролювати”, – резюмував Богдан.

Нагадаємо, що уряд схвалив звільнення мера Києва Віталія Кличка з посади голови Київської міської держадміністрації. Про це в середу, 4 вересня, повідомив нардеп 8 скликання Сергій Лещенко у своєму Telegram-каналі. Рішення було прийнято одноголосно на засіданні Кабінету міністрів. Після схвалення уряду рішення про звільнення Кличко прийме президент Володимир Зеленський.

Увольнение Кличко: Романенко разложил все по полочкам, «возник странный казус»

«Сьогодні новий уряд Гончарука підтримало рішення про звільнення Віталія Кличка з посади київської державної адміністрації. Рішення тепер за президентом Зеленським. Зустрічі з Джуліані не допомогли », – написав Лещенко.

Як повідомлялося раніше, 29 серпня в Україні почалося перше, урочисте засідання Верховної Ради IX скликання. Мер Києва Віталій Кличко прибув на цей захід на велосипеді. Слід зазначити, що своїм вчинком градоначальник неабияк насмішив киян і користувачів мережі.