Більше мовчати не можна! Відеозапис, який здійснив шалений РЕЗОНАНС в медіапросторі! Такого ніхто не очікував

Телеведучий Савік Шустер, який написав нову книгу «Свобода слова проти страху і приниження», вперше за довгий час приїхав в Україну і провів презентацію, передає Корупція.Інфо

У цьому творі Славік Шустер вперше розповідає про те, що відбувалося за лаштунками його програми. Журналіст вирішив розповісти світу про свої стосунки з Петром Порошенком, Юлією Тимошенко, Олександром Лукашенко, Борисом Нємцовим, Михайлом Ходорковським і іншими українськими, російськими і європейськими політиками.

«Книга для тих, хто готовий діяти. Якщо потрібно – навіть зі зброєю в руках проти агресора, але не через помсту, не в цілях політичної боротьби, не в ім’я власних ідеалів, а заради виживання України.

Настав вирішальний момент: бути чи не бути? У своїй книзі я звертаюся до чоловіків і жінок всіх поколінь, регіонів проживання, виконаних творчій енергії, готових зробити чужий біль своєї, втілити в життя добро і витіснити зло. Упевнений, моя праця підкаже, як це зробити. Тільки, будь ласка, читайте уважно », – написав у книзі телеведучий.

«Порошенко представлений втіленням хитрості, шкурних інтересів і страху за втрату влади», – розповів він.

Джерело