Бікіні вп’ялися в “абрикоски”: Леся Никитюк показала те, куди все мужики заглядають.Відео

Леся Никитюк позувала в компанії чарівних дівчат. Чи вдалося теледіві затьмарити суперниць?

Леся Никитюк

Леся Никитюк

Популярна телеведуча Леся Никитюк анонсувала нове шоу зі своєю участю. У новому сезоні зірка стане ведучою програми «Хто проти блондинок?», Яка стартує на «Новому каналі» у вівторок, 24 вересня. Про це стало відомо з мікроблогу теледіви, в якому вона поділилася оригінальним відеороликом, знятим у властивій їй манері – з гумором.

«Ну що я можу сказати .. Круте Шоу – Крута провідна # хтопротіблондінок2019 Прем’єра 24 вересня в 19.00 на @novy_channel», – повідомила Никитюк.

На початку відеоролика в кадрі з’являються дівочі ніжки в босоніжках на високих підборах, потім камера ковзає по пружним сідницях дівчат, які одягнені в червоні купальнику з грайливим заячим хвостиком на попі. Образи дівчат-блондинок доповнюють заячі вушка в традиціях журналу «Плейбой».

Сама Леся одягнена інакше. Провідна вбралася в білі домашні тапочки і червоний шовковий халат. Никитюк ефектно п’є каву, а потім відкриває свій халат … Також в кадрі Леся плескає дівчат по їх п’ятим точкам. А від однієї з учасниць отримує здачі.

Відео дуже сподобалося передплатникам теледіви. Вони оцінили гумор своєї улюблениці, реп в її виконанні і професійні якості ведучої. Втім, знайшлися і ті, кому відео на сподобалося.

«Леся супер», «чорти що», «Ось як можна створювати такі смішні і круті відео !!! ?? Леся … ти супер !! »,« Сам себе не похвалиш, ніхто не похвалить »,« Леся розумниця! Як завжди »,« Леся – ти найкраща ведуча !!! Хто згоден? »,« Фуфло », – написали фоловерів під роликом.

За три години відео переглянуло понад 150 тисяч чоловік.