Бійці ВСУ зайняли частину Донецького аеропорту: деталі успішної операції

З’явилися деталі важливого успіху бійців ВСУ на передовій

Про це йдеться в сюжеті журналістів  5 каналу .

Повідомляється, що сили ООС на сьогоднішній день контролюють більшу частину злітної смуги ДАП, який розташований в межах міста окупованого Донецька.

Російсько-окупаційні війська «Л / ДНР» часто обстрілюють українських військових, проте їм вдалося на цій ділянці поліпшити становище своїх вогневих точок.

Завдяки зміцненню ВСУ на цій ділянці фронту терористи, підконтрольні Кремлю, залишилися без боєприпасів, і ворожі диверсійні групи не можуть висуватися на допомогу до своїх бойовикам.

«Ми взяли під контроль злітну смугу. До цього моменту, поки ми не виставили свої спостережні пости, противник мав можливість підходити впритул до наших позиціях і вести обстріл. В даний час противник не має можливості пересуватися по злітній смузі. Він не має можливості приховано підійти до наших позицій », – пояснив журналістам боєць з позивним« Морпех ».

«Ворогові довелося трохи посунутися, покинути деякі свої позиції. Через те, що відстань, противник трохи відкинутий, він не має можливості для маневру на передньому краї, почалися снайперські обстріли і вони проходять щодня », – додав військовослужбовець, розповідаючи про важливе успіху ВСУ на передовій.