Біда в родині Кравець з «Кварталу 95»: «Це було вимушене рішення, щоб дочка …»

Зірка «Вечірнього кварталу» та «Танців з зірками» Олена Кравець поділилася про наболіле

У дев’ятому випуску танцювального шоу знаменитість присвятила виступ своєї 16-річної дочки Маші. Артистка розповіла, що дівчинка професійно займається танцями – в студії «Тодес». Дівчинка завжди уважно стежить за успіхами мами, і де б не була дивиться шоу. Так і цього разу, на момент ефіру Маша перебувала у Львові, передає ЗМІ .

Кравець обмовилася, що звикла до того, що дочки немає поруч – мовляв, вона давно живе окремо. Зі сльозами на очах, актриса закрила тему і не стала далі пояснювати причину розлуки.

Проте, з’ясувалося, чому Маша ось уже як кілька місяців живе окремо від сім’ї. Справа в тому, що у Кравець з чоловіком, які виховують трьох дітей, виникли проблеми з житлоплощею

 

«Це було вимушене рішення. Наша велика родина була трохи обтяжена житловим питанням, і у мене закралася думка, щоб Маша жила окремо », – розповідала раніше Олена.

Питання вирішилося саме собою. Олені Кравець подзвонили батьки Машиною подруги і запропонували, щоб дівчатка жили разом – вони вже досить дорослі і відповідальні.

«Перший час я хвилювалася, але знала, де вона, знала, що вона в безпеці, адже я впевнена в батьках подруги Маші. Вона дуже швидко подорослішала і стала справжньою господинею », – зазначила Кравець.