Біда трапилася у Порошенка-молодшого: «скорбота і розчарування»

Користувачі мережі повеселилися побачивши фотографію «Печалька» сина екс-президента Петра Порошенка

Сина екс-президента України Петра Порошенка весело зустріли на просторах інтернету. Олексій Порошенко всіх здивував своїм дивним виразом обличчя.

Юрист і блогер Михайло Шнайдер жартує над колишнім президентом і показав вираз обличчя Олексія після того, як його батько передав свою посаду приймача. Знімок публіцист опублікував на просторах Фейсбуку. 

«На знімку – син колишнього президента Олексій Порошенко, вираз обличчя якого можна характеризувати як втілення скорботи і розчарування. Твоє обличчя, коли тато вже не президент », – саме так підписав Шнайдер свою публікацію.

Пользоватіле в мережі не залишили без уваги дану публікацію. Вони почали в коментарях жартувати на цю тему. 

«Тепер можна і воювати під своїм справжнім ім’ям!», «Нічого, не у всіх хлопців батьки президенти. Якось воно буде! »,« Так виглядає печалька »,« До Польщі поїде на заробітки », – написали українці.

Раніше ми писали, що блогер Михайло Шнайдер в мережі опублікував фотографію Порошенко і зробив її мемом. Екс-президент з’їздив в київський житловий комплекс «Кримський квартал». Там він спілкувався з народом, робив фото і багато посміхався. Також президент побував в їдальні, де його нагодували пловом. Порошенко з сумним виглядом їв частування з одноразового пластикового посуду.